• Головна
  • Кіровоградщина: Кандидат агітуює з порушеннями
17:01, 3 жовтня 2014 р.

Кіровоградщина: Кандидат агітуює з порушеннями

Кандидат почав розповсюджувати агітаційний матеріал нехтуючи статтями закону. На друкованих матеріалах не зазначені вихідні дані.

Активну агітаційну кампанію по виборчому округу № 102 (Центр: місто Знам’янка ОВО включає: міста Знам’янка, Світловодськ, Знам’янський, Новгородківський, Олександрівський, Онуфріївський, Світловодський райони) проводить один з 4-х зареєстрованих Вікторів Бойко (самовисування). Жителі Світловодська отримали на свої поштові скриньки агітаційний матеріал: календар на 2015 рік з фотографією В. Бойко та брошуру на 48 сторінок під назвою «Моє життя - для людей, мої думки – про людей та в ім’я людей». Біографічний нарис виданий у Києві в 2014 році церковно-історичним науковим товариством. Жодний матеріал не містить вихідних даних, що є порушенням виборчого законодавства.


Згідно ч. 23 ст. 74 Закону України «Про вибори народних депутатів України»: Забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про замовника друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, установу, яка здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск.

Станом на 2 жовтня по виборчому округу 102 на сайті ЦВК зареєстровано 22 кандидати у народні депутати України. На даний момент, окрім В.Бойко, активну передвиборчу кампанію розгорнули ще двоє кандидатів – Олесь Довгий та Андрій Лаврусь. О.Довгий (самовисування) почав агітацію одним з перших в окрузі, ще не будучи зареєстрованим у ЦВК. А.Лаврусь (самовисування) з лютого 2010 року є заступником Голови Олександрівської районної організації Політичної Партії «Фронт Змін». Член ради місцевої організації, раніше не балотувався.


прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#агітація
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...