• Головна
  • ДАІ Кіровоградщини провела осінній комісійний огляд доріг
10:21, 23 жовтня 2014 р.

ДАІ Кіровоградщини провела осінній комісійний огляд доріг

Дуже часто порушення Правил дорожнього руху водії обумовлюють незадовільним станом вулично-шляхової мережі, зокрема дорожнім покриттям, відсутністю освітлення, необхідних дорожніх знаків, пішохідних доріжок. Контроль за забезпеченням безпечних умов дорожнього руху при утриманні вулично-шляхової мережі залишається одним із пріоритетних напрямків роботи Державтоінспекції.

У період з 15 вересня по 12 жовтня 2014 року на території Кіровоградської області проведено осінній комісійний огляд, до якого залучено представників дорожньо-комунальних і залізничних організацій, Укртрансінспекції.

Мета обстеження – визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць міст та населених пунктів, залізничних переїздів області та підготовки їх до експлуатації в зимовий період 2014-2015 років.

Особлива увага під час огляду приділялася організації роботи щодо приведення вулично-дорожньої мережі в безпечний для руху стан, а саме відсутності ямковості, облаштуванню аварійно-небезпечних ділянок, місць концентрації ДТП, забезпеченню нормативного освітлення наземних пішохідних переходів, облаштування технічними засобами регулювання дорожнього руху.

У ході огляду перевірено готовність виробничих підрозділів дорожньо-комунальних організацій до утримання доріг у зимовий період (технічний стан снігоприбиральної техніки та навантажувачів, наявність необхідного запасу паливно-мастильних матеріалів та піщано-соляної суміші тощо), та їх готовність до введення обмежень або закриття руху на дорогах під час можливого виникнення надзвичайних ситуацій унаслідок різкого погіршення погодних умов під час зимового періоду 2014-2015 років.

Крім того, Державтоінспекцією обстежені автомобільні стоянки, розміщені вздовж автомобільних доріг державного значення, які будуть використовуватись для відстою транспорту на період виникнення ускладнень в дорожньому русі у зимовий період.

За результатами огляду на усунення виявлених недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі керівникам дорожніх, комунальних та залізничних організацій направлено 33 приписи ДАІ та 33 керівники притягнено до адміністративної відповідальності. Про недоліки в утриманні автомобільних доріг та вулиць населених пунктів області з пропозиціями стосовно покращання організації дорожнього руху поінформовано органи місцевого самоврядування. Всього направлено 59 таких інформацій.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дороги #Кіровоградщина
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...