• Головна
  • Кіровоград: два кандидати рекламуються на громадському транспорті - порушуючи закон
15:10, 24 жовтня 2014 р.

Кіровоград: два кандидати рекламуються на громадському транспорті - порушуючи закон

На території 99 виборчого округу (Центр: місто Кіровоград, Ленінський район. ОВО включає: частина Кіровського, частина Ленінського районів міста Кіровограда) курсує громадський транспорт з розміщеною на ньому і в ньому агітацією кандидатів у народні депутати по цьому округу Артема Стрижакова (самовисування) та Олександра Гавриленка (Блок лівих сил).

Політична реклама Артема Стрижакова розміщена в тролейбусах підприємства «Єлисаветградська транспортна компанія», а Олександра Гавриленка - в маршрутках та автобусах підприємства «Олікс».

На запитання спостерігача ОПОРИ директор компанії «ОЛІКС» Дмитро Вінницький відповів, що договір на рекламу заключений не з кандидатом, а з рекламним агентством, і що йому не було відомо, що це є порушенням закону. І пообіцяв відреагувати і політичну рекламу з громадського транспорту прибрати

Громадянська мережа ОПОРА нагадує, що розміщення агітації в громадському транспорті є грубим порушенням Закону України «Про вибори народних депутатів», адже це чітко заборонено ч.9 ст. 74 цього закону: «Розміщення носіїв політичної реклами на зовнішній поверхні та всередині транспортних засобів громадського користування, у тому числі таксі, розміщення політичної реклами у приміщеннях та на будівлях станцій метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, а також розповсюдження матеріалів передвиборної агітації, у тому числі політичної реклами, через телерадіотрансляційні або інші інформаційні мережі сповіщання пасажирів та інформаційні табло у приміщеннях станцій та вагонах метрополітену, автобусних та залізничних вокзалів, портів та аеропортів, у транспортних засобах громадського користування забороняється»

прес-секретар кампанії спостереження Громадянської Мережі ОПОРА в Кіровоградській області

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...