Виконувач обов’язків прокурора області прийняв участь у засіданні консультативної ради

Питання люстрації прокурора міста Кіровограда має перейти з площини ультиматумів до конструктивного діалогу.

Про це повідомив виконувач обов’язків прокурора Кіровоградської області Леонід Панченко на сьогоднішньому позачерговому засіданні Консультативної ради при прокуратурі області за участі керівника «Самооборони Майдану» в області Миколи Джогана.

Зокрема Леонід Іванович повідомив, що ультимативна позиція активістів під час спілкування 24 листопада й нерозуміння того, що лише Генеральний прокурор України наділений повноваження звільняти міжміськрайпрокурів та прокурорів обласного рівня, жодним чином не сприяла вирішенню ситуації. Зважаючи на це, виконувач обов’язків прокурора області закликав Миколу Петровича, як члена консультативної ради при прокуратурі області, відійти від такого механізму донесення точки зору та перейти до діалогу.

«Оскільки, активісти доносять свою позицію до Генерального прокурора з під-стін прокуратури області, а ми є містком між ними, ми завжди відкриті до цивілізованого діалогу без погроз та ультиматумів», - зазначив в. о. прокурора області.

Він вчергове наголосив, що органи прокуратури зацікавлені в якнайскорішому вирішенні ситуації. Тож регулярно інформуватимуть активістів та громадськість про перебіг перевірки відносно прокурора міста Кіровограда, а за її результатами буде проведено спільний круглий стіл, в тому числі за участі співробітників Генеральної прокуратури України.


Прес-служба прокуратури Кіровоградської області

прокуратура в Кировограде
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии