До органів ДФС Кіровоградщини надійшло 122 запити на отримання публічної інформації

За повідомленням відділу реєстрації платників та електронних сервісів Головного управління ДФС у Кіровоградській області за 11 місяців поточного року до органів ДФС Кіровоградщини надійшло 122 запити на отримання публічної інформації. Із загальної кількості отримано поштою – 96 запитів та електронною поштою – 26 запитів.

За категорією запитувачів 26 запитів надійшло від громадян, 79 – від юридичних осіб, 15 запитів від представників ЗМІ та 2 запита від об’єднань громадян без статусу юридичної особи.

Запитувачі цікавилися інформацією щодо податкового статусу контрагентів, діяльності благодійних організацій, щодо надання копій актів перевірок, стосовно отриманих доходів посадових осіб, надання копій документів та графіку прийому громадян, кількості зареєстрованих фізичних осіб-підприємців, надання інформації про вакансії, конкурси на заміщення посад, вимоги до кандидатур та перелік документів необхідних для участі в конкурсному відборі на заміщення вакантних посад Головного управління та підпорядкованих ОДПІ тощо.

Усі запити були своєчасно розглянуті, запитувачам інформації надані ґрунтовні відповіді по суті. Із загальної кількості запитів задоволено – 116 та 6 запитів направлено належному розпоряднику інформації.

Нагадуємо, що право здійснювати запити на отримання публічної інформації надається Законом України „Про доступ до публічної інформації”, метою якого є забезпечення прозорості та відкритості суб’єктів владних повноважень і створення механізмів реалізації права кожного на доступ до публічної інформації.

Запит на інформацію до Головного управління ДФС у Кіровоградській області можна надіслати на електронну поштову скриньку: [email protected] або поштою: 25006, м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 55.

запити на інформацію
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати
Коментарі