09:00
25 липня
ДП «Кіровоградтепло» прозпочала опалювальний сезон в Кіровограді.
Про це повідомив представник підприємства на нараді з підготовки області до опалювального сезону 2009/2010 року, яка відбулася в облдержадміністрації.
За його словами наразі розпочато подачу тепла в міський пологовий будинок №1.
Як повідомили «Кіровоград.proUA.com» в «Кіровоградтепло», наразі підприємство розпочало приймати заявки і від інших споживачів, яким також найближчим часом почнуть подавати тепло.