• Головна
  • На Кіровоградщині інспектори ДПС взяли участь в навчальних стрільбах
15:40, 2 лютого 2015 р.

На Кіровоградщині інспектори ДПС взяли участь в навчальних стрільбах

Інспектори дорожньо-патрульної служби стройових підрозділів ДАІ Кіровоградщини взяли участь в проведенні тренувальних стрільб працівниками відділу кадрового забезпечення УДАІ. Основна мета проведення таких практичних занять – вдосконалення практичних навиків з вогневої підготовки інспекторів дорожньо-патрульної служби.

Щодня, заступаючи на службу по забезпеченню безпеки дорожнього руху, протидії злочинності на автотранспорті та охороні громадського порядку, інспектори ДПС можуть зустрітися із потенційною небезпекою. Від того, яка в них реакція, практичні навики із стрільби, можливо, в екстремальних ситуаціях, під час захисту від протиправних посягань ймовірних злочинців, залежатимуть: як їх власні життя і здоров’я, а також життя та здоров’я оточуючих громадян.

Перед початком навчальних стрільб працівники відділу кадрового забезпечення провели цільовий інструктаж з інспекторами, прийняли заліки із теоретичних знань та заходів безпеки під час користування табельною вогнепальною зброєю. Після того, як інспектори ДПС ДАІ склали іспити, вони були допущені до практичних стрільб.

«Такі стрільби у подальшому планується проводити постійно, – зазначила начальник ВКЗ УДАІ майор міліції Юлія Михайлова. Саме вони покликані підготувати працівників ДАІ до нелегких реалій сьогодення, під час захисту прав та свобод громадян, а молодих співробітників – до самостійного несення служби».

На Кіровоградщині інспектори ДПС взяли участь в навчальних стрільбах (фото) - фото 1

На Кіровоградщині інспектори ДПС взяли участь в навчальних стрільбах (фото) - фото 1

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#навчальні стрільби
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Останні новини
Оголошення
live comments feed...