• Головна
  • Кіровоград: у школі відбулося навчання з ліквідації надзвичайної події, пов’язаної з виявленням отруйної речовини
13:25, 4 лютого 2015 р.

Кіровоград: у школі відбулося навчання з ліквідації надзвичайної події, пов’язаної з виявленням отруйної речовини

3 лютого у Кіровограді відбулося навчання з ліквідації надзвичайної події, пов’язаної з виявленням отруйної речовини (ртуті) на об’єкті з масовим перебуванням людей. Такі навчання проводяться у рамках заходів щодо переведення територіальної підсистеми Єдиної державної системи цивільного захисту Кіровоградської області у режим підвищеної готовності спільно з Управлінням ДСНС, УМВС, Управлінням охорони здоров’я ОДА, ГУ Держсанепідслужби, Кіровоградським міськвиконкомом.

За тактичним задумом отруйну речовину виявили у загальноосвітній школі I-III ступенів № 35. У ході першого навчального питання адміністрація закладу відпрацювала порядок оповіщення про виявлення речовини та евакуацію персоналу й учнів з будівлі школи. Після цього працівники міліції, які прибули на місце події, організували очеплення зони можливого ураження. На місці події зосереджуються сили цивільного захисту м.Кіровограда – проводиться попереднє розгортання розрахунку пожежно-рятувального підрозділу та аварійно-рятувального загону спецпризначення Управління ДСНС, а медики готуються надавати допомогу постраждалим. Прибуває бригада Держсанепідслужби, яка проведе необхідні заміри.

Оперативний штаб, до якого входять представники служб цивільного захисту міста, здійснює координацію залучених сил і засобів, контролює евакуацію людей. Працює міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Рятувальники проводять розвідку, використовуючи можливості пересувної хіміко-радіологічної лабораторії, що є на озброєнні Управління ДСНС в області. Після чого працівниками пожежно-рятувального підрозділу проводиться збір та дезактивація ртуті. Таким чином наслідки надзвичайної події ліквідовано.

Головної мети навчання досягнуто: удосконалено та практично відпрацьовано єдину методику дій органів управління щодо оперативного реагування при виникненні надзвичайної події та порядок взаємодії спеціалізованих служб цивільного захисту області.

Прес-служба У ДСНС в області

#навчання
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...