• Головна
  • У Кіровограді відкрито виставку молодих художниць Ірини Бурлаки та Оксани Безверхньої
15:30, 5 лютого 2015 р.

У Кіровограді відкрито виставку молодих художниць Ірини Бурлаки та Оксани Безверхньої

4 лютого 2015 року у Малій Галереї Кіровоградського обласного художнього музею - відділі підліткового читання та інформаційно – консультативних послуг користувачам Кіровоградської обласної бібліотеки для дітей імені А. Гайдаравідкрито виставку молодих художниць Ірини Бурлаки та Оксани Безверхньої.

Оксана Юріївна Безверхня народилася 7 квітня 1994 року в Кіровограді. Закінчила Кіровоградську художню школу ім. О.Осмьоркіна з відзнакою та Кіровоградський будівельний коледж за спеціальністю «Архітектор проектування та дизайну внутрішнього інтер’єру». Диплом отримала теж з відзнакою. Створює пейзажі, натюрморти, портрети. Живопис зазвичай виконує акрилом. Дуже часто експериментує з різними матеріалами. Молода художниця окрім малювання займається розписом предметів та стін, вишиванням, плетінням з бісеру та скульптурою.

Життя для Оксани – це пошук натхнення і кожен має шукати його незважаючи ні на що. А також, ніхто не має права обламувати крила іншим.

Вона вдумливо придивляється до цього світу. Любить і вивчає природу своєї Кіровоградщини. І не дивлячись на вік, внесла свій вклад в прокладання екологічних стежин кіровоградських заповідних зон. Окрім живопису, молода мисткиня займається і літературною творчістю. Друкується в різних виданнях: «Паросток», «Крилаті скарби Кіровоградщини», «Золоті стежини Кіровоградщини».

Ірина Максимівна Бурлака також кіровоградка. Народилася 10 лютого 1994 року. Здобула початкову мистецьку освіту у Кіровоградський художній школі ім. О.Осмьоркіна, яку закінчила із відзнакою. Згодом, Кіровоградський будівельний коледж за спеціальністю «Архітектор проектування та дизайну внутрішнього інтер’єру». Диплом отримала теж з відзнакою. Захоплюється живописом і графікою. Як говорить сама Ірина, на творчість її надихають роботи майстрів ХУШ – ХІХ століття, і тому вона намагається осягнути секрети їх техніки. Особливу пристрасть в її душі викликають роботи в стилі старовинної фламандської техніки. Роботи ті живі і прекрасні, і вона вірить в те, що їй вдасться досягнути досконалості. Ірині подобається анімалістична тематика, пейзажі, натюрморти. Вона любить природу рідного краю і намагається донести її красу до всіх. Її кредо – немає нічого прекраснішого ніж відкривати красу перед іншими.

Оксана та Ірина активні учасниці Всеукраїнських екологічних конкурсів, благодійних акцій «Ми проти СНІДу». Вони постійно приймають участь у виставках майстрів образотворчого та декоративно – ужиткового мистецтва, які відбуваються в рамках Всеукраїнського свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти» в Державному музеї – заповіднику Івана Тобілевича «Хутір Надія», заходах щорічної Міжнародної акції «Ніч музеїв».

У грудні 2014 року молоді художниці долучилися до проведення в Кіровоградському обласному художньому музеї благодійного аукціону «Ялинка для кіборгів», безкоштовно надавши свої роботи для продажу з аукціону.

В їх творчості ми бачимо не просто чисте, відкрите ставлення до світу, а й прагнення долучитися до того, щоб він став кращий, світліший, добріший.

Саме такі їх роботи, які представлені на виставці: «Вулицями нашого міста», «Пухнастий», «Радість квітує», «Будинок в лісі», «Оченята», «Спогади про осінь», «Іриси», «На полюванні». Теми життєві без фальшу, втілені з талантом та любов’ю.

В. Ноженко – головний зберігач фондів

Кіровоградського обласного художнього музею

#виставка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...