• Головна
  • Продовжуються заняття у школах області щодо дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях
16:45, 11 лютого 2015 р.

Продовжуються заняття у школах області щодо дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях

В області тривають заняття з учнями загальноосвітніх навчальних закладів щодо дій у різноманітних надзвичайних ситуаціях. Організовують такі уроки безпеки працівники Управління ДСНС в області і навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності.

10 лютого вони завітали до кіровоградських шкіл, щоб ознайомити учнів з основами цивільного захисту. Зустрічі пройшли Кіровоградському колегіумі, ЗОШ №4 та навчально-виховному об’єднанні №6. Працівники Управління ДСНС пояснили дітям як діяти у випадку різних екстремальних ситуацій – зокрема, як поводитися у натовпі, що робити, якщо виявили вибуховий пристрій, як поводитися у випадку загрози терористичного акту. Дізналися діти і про головний сигнал цивільного захисту та про перші дії, якщо такий сигнал пролунав.

Паралельно з лекціями психологи спілкувалися з дітьми, які разом з батьками прибули зі сходу країни. Працівники психологічної служби Управління ДСНС допомагають дітям адаптуватися у нових умовах, забути побачене у рідних містах та подолати проблеми, які можуть виникнути у дитини у період життєвих змін.

Такі візити до шкіл будуть продовжуватися і в подальшому, щоб діти знали якомога більше про те, як захиститися від небезпек.

Прес-служба У ДСНС в області

#заняття у школах
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...