• Головна
  • Народний депутат допоміг відремонувати машини для 34 батальйону
15:59, 17 лютого 2015 р.

Народний депутат допоміг відремонувати машини для 34 батальйону

Автомобілі 34-го батальйону готові до бою.

Днями 34 батальйон територіальної оборони Кіровограда, що входить до 57 мотопіхотної бригади, вкотре відправився на Схід – в зону АТО. Відправився з бойовими машинами, які були відремонтовані та поставлені на колеса завдяки представникам влади, народному депутату та волонтерам.

Як розповів заступник командира 34-го батальйону Олег Плохов, бійці батальйону повернулися місяць тому, з собою привезли машини, обстріляні терористами в районах Горлівки та Дебальцево. «Народний депутат Станіслав Березкін побачив інформацію про нашу проблему в ЗМІ. Він особисто відвідав військову частину, де дислокувався батальйон, щоб ознайомитись з бойовим автопарком. Тоді ж обіцяв поставити техніку на колеса», – зазначив Плохов.

«Дуже складно воювати проти Росії з технікою, якій понад 25 років, але наші хлопці-герої роблять неможливе. Я беру на себе зобов’язання відновити техніку, щоб наші кіровоградські військові повернулися в зону АТО з відремонтованою технікою», – сказав народний депутат Станіслав Березкін після відвідин військової частини.

Народний депутат звернувся до автотранспортного підприємства «Сервіском», що є структурним підрозділом ПрАТ «Креатив» з проханням допомогти в ремонті бойової техніки.
За словами директора підприємства Олександра Бондаря, над відновленням бойової техніки (ЗІЛ-131 і ГАЗ-66) працювали слюсарі, механіки та електрики. Разом вони відновили 6 автівок і 8 автономних електростанцій. Окрім того, бойові машини були забезпечені новими комплектами гуми для колес.

Найбільше проблем було з ходовою частиною, генераторами, двигунами та електрообладнанням – пояснюють вони. Окрім тих поломок, на які вказували військові, механіки знайшли ще чимало недоліків у роботі транспорту, які вже після одного-двох виїздів могли б обернутися справжньою катастрофою і для водіїв, і для пасажирів. А на полі бою – це рівнозначно погибелі.

«Десь треба було зробити елементарну для механіка роботу, як от деталі від піску прочистити, продути забиті трубки, змазати мастилом запчастини. А деякі поломки просто вразили наших майстрів – не кожен день їм доводиться бачити в автомобілях отвори від куль. Тож чимало деталей довелося просто викинути і замінити на нові», – розповідає Олександр Бондар.

Забираючи своїх бойових коней з гаражів «Сервіскому», бійці 34-го відверто раділи, адже перспективи швидкого і якісного ремонту обстріляної в боях техніки їм здавалися практично не реальними. «А що тут скажеш? Будемо жити. Будемо воювати. Будемо перемагати. Спасибі майстрам за їхню роботу», – сказав боєць Ігор, забираючи до військової частини вже оновлені автомобілі.

Фото для газет на 19 лютого 1

Фото для газет на 19 лютого 1

#Кіровоград #військова техніка
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...