• Головна
  • Терміновий ямковий ремонт – єдиний вихід
17:01, 22 лютого 2015 р.

Терміновий ямковий ремонт – єдиний вихід

Вкрай тяжке становище дорожньої галузі не дозволяє виконувати планові ремонти

Борги, недофінансування, швидкий ріст цін на бітум та паливно-мастильні матеріали, неможливість їх вчасної закупівлі, а також заборгованість по заробітній платі не дозволяють дорожникам виконувати роботи в належні строки.

У зв’язку з цим прийнято рішення про максимальну концентрацію зусиль на конкретних ділянках автомобільних доріг під час аварійної ліквідації ямковості. Даний метод роботи дозволяє економити енергоносії – електроенергію, паливно-мастильні матеріали та ресурси асфальтних заводів, не розпорошуючись даремно по всій області. Тобто машини не будуть намотувати зайвих кілометрів, економлячи цим самим пальне, а термін виконання робіт на конкретній дорозі значно прискориться.

Враховуючи практично щоденне здорожчання нафтопродуктів, які є важливою складовою у роботі дорожньої галузі, вказаний метод роботи значно оптимізує витрати.

Варто наголосити на тому, що дані роботи є аварійними.

На сьогоднішній день на Кіровоградщині 57 тисяч м² доріг державного значення та 187 тисяч м² - на місцевих дорогах уражені ямковістю.

На ділянках автомобільних доріг, де проводитимуться роботи, будуть виставлені попереджувальні знаки про обмеження швидкості та проведення ремонтних робіт.

Служба автомобільних доріг у Кіровоградській області звертається до водіїв транспортних засобів бути уважними на дорогах і з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, адже ми працюємо задля вашої безпеки.

#ямковий ремонт
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...