• Головна
  • Волонтери з Кіровоградщини подарували бійцям АТО джип. ФОТО
16:17, 23 лютого 2015 р.

Волонтери з Кіровоградщини подарували бійцям АТО джип. ФОТО

Кіровоградські волонтери купили джип для українських бійців, який на їхнє замовлення спеціально «пригнали» з Європи.

Активісти незалежної профспілки «Трудова солідарність» за власний кошт привели автомобіль в «бойову готовність»: відремонтували, пофарбували в камуфляжний колір та повністю забезпечили його пально-мастильними матеріалами. А жителі Долинської відправили повну машину гуманітарної допомоги в зону АТО українським військовослужбовцям.
На прохання бійця АТО з Долинської, який після короткої відпустки вдома повертався до місця проходження служби, ініціативна група мешканців багатоповерхових будинків райцентру за півдня зібрала повну машину гуманітарної допомоги. Тож долинець повернувся до товаришів з гостинцями.
«Мешканці Долинської Ясинська Л., Петлюк Я., Черненко В., Сахно Н., Єленгаупт С., Якуніна В., Якуніна Л., Коломоєць Н., Кривонос О., Іванченко В., Степанкевич А., Колісніченко Г., Кермач С., Алейнік Н., Яковенко Н., Погорєлова М., Нестеренко О., Салтан М., Атамас О., Зарубенко Н., Бриндак А., Ніколаєнко О., Ткаленко Н., Гречко С., Риженко Р., Шестокрил С., Дерев’янко Н., Бошог О., Ліщишина В., Устенко С. терміново підготували для транспортування домашню випічку, інші харчі, зокрема консервацію, а також набори ключів для ремонту важкої техніки для передачі нашим воїнам», — сказала представник ініціативної групи долинців Олена Кривонос.
Продуктовий набір підготували і члени профспілки «Трудова солідарність» та передали бійцям мед, згущене молоко й шоколад.
Це вже не перша допомога від долинців українським військовим: ініціативна група мешканців Долинської разом з незалежною профспілкою «Трудова солідарність» та іншими не байдужими до потреб військових людьми регулярно споряджають машини з гуманітарною допомогою в зону АТО.


Прес-служба незалежної профспілки «Трудова солідарність»

#Джип для кіровоградських військових
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...