• Головна
  • Кіровоградська митниця Міндоходів відкрита для сучасного діалогу з бізнесом
08:44, 7 квітня 2015 р.

Кіровоградська митниця Міндоходів відкрита для сучасного діалогу з бізнесом

На Кіровоградській митниці Міндоходів нещодавно пройшла зустріч з митними брокерами та суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності.

Під час зустрічі голова комісії з реорганізації Кіровоградської митниці Міндоходів Євген Скібіцький повідомив присутніх щодо Законів України «Про заходи щодо стабілізації платіжного балансу України відповідно до статті XII Генеральної угоди з тарифів і торгівлі 1994 року» та «Про внесення змін до Митного кодексу України щодо стабілізації платіжного балансу» запроваджено справляння додаткового імпортного збору у митному режимі імпорту.

Митні брокери та представники бізнесу мали змогу звернутися до керівництва митниці з проблемними питаннями, які виникають в частині виконання митних процедур, зокрема, пов’язаних із адмініструванням митних платежів, митної вартості товарів, які негативно впливають на зовнішньоекономічну активність.

Очільник митниці висловив готовність керівництва митниці до конструктивного вирішення проблемних питань суб‘єктів ЗЕД, які виникають під час здійснення митного оформлення товарів.

Також, під час зустрічі представники Громадської ради та підприємств висловили вдячність працівникам митниці за якісне виконання своїх обов’язків, плідну співпрацю, що в свою чергу, сприяє здійсненню зовнішньоекономічної діяльності регіону.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Міндоходів
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...