Кіровоградська область: знешкоджено 100-кг авіабомбу часів Другої Світової війни

9 квітня у Кіровоградській області сапери аварійно-рятувального загону спецпризначення У ДСНС в області проводили роботи зі знешкодження боєприпасів часів Другої Світової війни.

Боєприпаси, серед яких 100-кг авіабомба ФАБ-100, було виявлено у Кіровограді біля Солдатських ставків. Варто зазначити, що відстань розльоту осколків авіабомби становить 1 км. Також було знайдено дві гранати Ф-1. На місці події працівники групи піротехнічних робіт обстежили ділянку міношукачами та вилучили знайдені боєприпаси. Авіабомбу переклали на ноші та перенесли до автомобіля. Оскільки перевезення застарілих боєприпасів завжди пов’язане з ризиком для життя, то при транспортуванні до підривного майданчика кіровоградських саперів супроводжував автомобіль медичної служби. Було задіяно і екіпаж ДАІ, який контролював безпечне транспортування боєприпасів. Після цього усі 3 вибухонебезпечні предмети успішно знищили на спеціальному майданчику.

Кіровоградська область: знешкоджено 100-кг авіабомбу часів Другої Світової війни, фото-1 Кіровоградська область: знешкоджено 100-кг авіабомбу часів Другої Світової війни, фото-2 Кіровоградська область: знешкоджено 100-кг авіабомбу часів Другої Світової війни, фото-3

У ДСНС України у Кіровоградській області

Авиабомба
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии