• Головна
  • «Естафета поколінь» принесла дзюдоїстам Кіровоградщини 51 нагороду
11:17, 1 травня 2015 р.

«Естафета поколінь» принесла дзюдоїстам Кіровоградщини 51 нагороду

Дзюдоїсти Кіровоградщини гідно представили нашу область на Всеукраїнському турнірі «Естафета поколінь» у Черкасах. Понад 320 юнаків і дівчат змагалося у трьох вікових групах 2000-2001 р.н., 2002-2003 р.н., 2004-2005 р.н., серед яких наші борці здобули 51 нагороду різного ґатунку.

Переможцями змагань стали:
1. Станіслав Рибін, 38 кг (2004 р.н., Світловодськ);
2. Ілля Середенко, 55 кг (2002 р.н., Світловодськ);
3. Анастасія Білоконенко, 36 кг (2003 р.н., Кіровоград ОКДЮСШ «Ніка»);
4. Олександра Вівчарик, 32 кг (2002 р.н., Мала Виска);
5. Ірина Нагорянська, 32 кг (2005 р.н., Мала Виска);
6. Ілля Касаткін, 73 кг (2002 р.н., Мала Виска);
7. Костянтин Данілов, 34 кг (2002 р.н., Мала Виска);
8. Денис Плахтій, 24 кг (2004 р.н., Смоліне);
9. Богдан Хуторянин, +55 кг (2005 р.н., Кіровоград ДЮСШ «Зірочка»);
10. Михайло Піскун, 42 кг (2004 р.н., Кіровоград ДЮСШ «Зірочка»);
11. Олексій Медведенко, 60 кг (2002 р.н., Кіровоград ДЮСШ «Зірочка»);
12. Максим Білінський, 66 кг (2000 р.н., Кіровоград КДЮСШ №3);
13. Дмитро Ременний, 46 кг (2005 р.н., Кіровоград ОКДЮСШ «Ніка»);
14. Твердоступ Микита, +81 кг (2002 р.н., Кіровоград, КДЮСШ №3);
15. Ілля Федірко, +44 кг (2005 р.н., Кіровоград ОКДЮСШ «Ніка»);
16. Святослав Кавун, 42 кг (2001 р.н., Світловодськ);

Друге місце посіли:
17. Кирило Бодюл, 60 кг (2000 р.н., Світловодськ);
18. Данило Спиридович, 55 кг (2000 р.н., Світловодськ);
19. Сергій Лозовий, 66 кг (2000 р.н., Світловодськ);
20. Олександр Щербаков, 73 кг (2000 р.н., Світловодськ);
21. Артем Железньов, 42 кг (2000 р.н., Світловодськ);
22. Сергій Постіл, 50 кг (2004 р.н., Світловодськ);
23. Владислав Савенко, 27 кг (2004 р.н., Кіровоград ОКДЮСШ «Ніка»);
24. Єгор Зленко, 30 кг (2004 р.н., Кіровоград ОКДЮСШ «Ніка»);
25. Вероніка Павлова, 48 кг (2003 р.н., Кіровоград ОКДЮСШ «Ніка»);
26. Вадим Велков, 81 кг (2000 р.н., Кіровоград ОКДЮСШ «Ніка»);
27. Тамара Забойкіна, +44 кг (2004 р.н., Кіровоград ОКДЮСШ «Ніка»);
28. Софія Кухалішвілі 44 кг (2003 р.н., Кіровоград ОКДЮСШ «Ніка»);
29. Олена Ярифа, 44 кг (2001 р.н., Кіровоград ОКДЮСШ «Ніка»);
30. Ельнара Некрутенко, 57 кг (2001 р.н., Кіровоград ДЮСШ «Зірочка»);
31. Олександр Сімбаба, 46 кг (2004 р.н., Мала Виска);
32. Руслан Снісарь, 60 кг (2003 р.н., Мала Виска);

Третє місце посіли:
33. Ярослав Бережний, 30 кг (2005 р.н., Світловодськ);
34. Владислав Кравченко, 66 кг (2002 р.н., Олександрія);
35. Ігор Білайкач, 50 кг (2002 р.н., Олександрія);
36. Христина Дубина, 48 кг (2002 р.н., Кіровоград ОКДЮСШ «Ніка»);
37. Софія Ткачук, 36 кг (2004 р.н., Кіровоград ОКДЮСШ «Ніка»);
38. Даніель Мерченьян, 34 кг (2005 р.н., Кіровоград ОКДЮСШ «Ніка»);
39. Матвій Головко, 50 кг (2005 р.н., Кіровоград ДЮСШ «Зірочка»);
40. Арсен Гілка, 66 кг (2003 р.н., Кіровоград, КДЮСШ №3);
41. Богдан Безній, +55 кг (2004 р.н., Кіровоград ДЮСШ «Зірочка»);
42. Володимир Гаращенко, 38 кг (2004 р.н., Кіровоград ДЮСШ «Зірочка»);
43. Іраклій Квірквелія, 50 кг (2003 р.н., Кіровоград, КДЮСШ №3);
44. Давид Журавльов, 81 кг (2001 р.н., Кіровоград, КДЮСШ №3);
45. Рафік Ахмедов, 42 кг (2001 р.н., Кіровоград, КДЮСШ №3);
46. Марина Сагайдак, 63 кг (2000 р.н., Мала Виска);
47. Дмитро Гавриленко, 46 кг (2000 р.н., Мала Виска);
48. Олександр Мартинюк, 34 кг (2003 р.н., Мала Виска);
49. Ігор Колісніченко, 30 кг (2004 р.н., Мала Виска);
50. Інна Красовська, 44 кг (2002 р.н., Мала Виска);
51. Діана Зборощенко, 57 кг (2001 р.н., Олександрівка).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дзюдо
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...