• Головна
  • Кіровоградська «Зірка» зіграла внічию з «Геліосом»
10:46, 6 травня 2015 р.

Кіровоградська «Зірка» зіграла внічию з «Геліосом»

Стартовий склад господарів зазнав незначних змін. Із перш хвилин вийшли Борис Баранець, Роман Локтіонов і Артем Щедрий. Наставник «Геліоса» Сергій Сизихін із власних міркувань не випустив в основі екс-гравців «Зірки» Тараса Пінчука та Вадим Шавріна, які чимало ігор провели за нашу команду.

Гості на стартових хвилинах обрали агресивну тактику та вона, окрім володіння м’ячем, успіху не мала. Запал сонячних швидко зник, а ініціативою заволоділи наші футболісти. Вперше червоно-жовті потурбували ворота «Геліоса» на 9-й хвилині завдяки заробленому Борисом Баранцем штрафному біля штрафної зони харків'ян. Сам скривджений виконав навіс, який нічим цікавим не закінчився.

З часом моменти біля воріт «Геліоса» почали виникати один за одним. На 18-й хвилині гравці «Зірки» провели багатоходівку Загальський – Щедрий – Бацула. Останній навісив у район 11-метрової позначки на Локітонова. Лише неймовірна реакція кіпера гостей Сергія Літовченка після ефектного удару Романа у лівий нижній кут воріт, зберегла ворота суперників недоторканними. А потім у «Зірки» була просто злива моментів. Впритул зі штангою воріт гостей пролетів кулястий після удару Чичикова, у Локтіонова м’яча з голови зняв Літовченко. А який ефектний удар виконав Щедрий після «бразильського» пасу п’ятою від Загальського! Стадіон затамував подих на якусь мить, очікуючи як сфера направиться у сітку, однак потужному удару Артема бракувало влучності. До перерви було ще дві нагоди змінити рахунок на табло, які не використав Олексій Чичиков. Немов зачарований м’яч після його ударів вперто оминав ворота «сонячних».

Суперники лише одного разу до перерви створили момент, який загрози воротам Павла Поштаренка не становив, проте примусив включитися його в гру. Євген Задоя виконав кутовий, що став легкою здобиччю нашого воротаря.

У другому таймі були сподівання, що червоно-жовті дотиснуть впертих і непоступливих гостей, які самі не грали і господарям не давали. Сценарій подій на полі пішов за непередбачуваним для вболівальників сценарієм. Після перерви гострота у кіровоградців кудись поділася, а боротьба більше точилася  у центрі поля. Воротарі обох команд відверто були без роботи, невипадково, хвилини до 70-ї із подій на полі немає що згадати. Час примушував господарів до більш рішучих дій. Їхнім каталізатором став захисник «Зірки» Максим Ковальов, який пожвавив трибуни небезпечним нижнім ударом у карній зоні після подачі Загальського від кутової позначки на дальню штангу. Дива майстерності знову продемонстрував кіпер «Геліоса». Харків’яни відповіли потужним, але неточним ударом Панасенка.

Чим ближче матч наближався до завершення, тим відвертіше гості затягували час. Раптом непропорційно виросла кількість футболістів «сонячних», яким після кожного падіння потребувалася допомога лікарів. Суперники намагалися престингувати прямо біля штрафного майданчику господарів. 78-а хвилина стала черговим невикористаним шансом господарів, коли кутовий у виконанні Григорія Баранця не зумів результативно замкнути Чичиков. Його ефектний удар головою просвистів біля поперечини. Кінцівка гри пройшла в атаках наших футболістів, які мали знімати всі питання про переможця двобою на 5-й доданій арбітром хвилині, та вкотре після удару Чичикова м’яч принципово відмовлявся летіти у ворота «Геліоса».

Невикористані моменти призвели до другої нічиєї «Зірки» у весняній частині чемпіонату. Вона аж ніяк не входила у плани червоно-жовтих, які на фініші втратили важливі два очки, чим ускладнили собі завдання у боротьбі за четверте місце у чемпіонаті.

У 26-му турі на команду Сергія Лавриненка очікує надскладний виїзний поєдинок із лідером чемпіонату «Олександрією». Кіровоградське дербі завжди відрізнялося принциповістю та запеклістю протистояння, і немає сумнівів, що гра 10 травня на стадіоні «Ніка» стане черговим цьому підтвердженням.

«Зірка» (Кіровоград) «Геліос» (Харків) - 0:0 (0:0).

5 травня 2015 року (вівторок). Початок матчу о 17:00. Стадіон «Зірка». 2069 глядачів. +19 С. Чемпіонат України, перша ліга. 25-й тур.

Арбітр: Бондаренко Дмитро (Одеса).

Асистенти арбітра: Рєка Олександр (Жовтий Яр), Козорезов Дмитро (Одеса).

4-й арбітр: Калита Роман (Кіровоград).

Спостерігач арбітражу:  Первушкін Олег (Черкаси).

«Зірка»: 33. Поштаренко Павло, 2. Допілка Олег (к/к), 8. Лупашко Владислав, 9. Щедрий Артем (4. Мостовий Андрій, 59), 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис (22. Баранець Григорій, 69), 18. Кучеренко Олександр, 21. Загальський Ігор, 55. Ковальов Максим, 77. Чичиков Олексій, 99. Локтіонов Роман (50. Акименко Олександр, 80). Запасні: 41. Льопка Роман, 5. Бочкур Роман, 13. Бочак Роман, 20. Фатєєв Дмитро. В. о. головного тренера: Лавриненко Сергій.

«Геліос»: 1. Літовченко Сергій, 21. Гершман Владислав 13. Комарницький Віталій (29. Пінчук Тарас, 63), 5. Лобойко Сергій (к/к), 14. Олійник Олександр (11. Сікорський Ігор, 90), 99. Задоя Євген, 20. Луценко Ігор, 8. Субочев Віталій (22. Романенко Володимир, 85), 88. Швидкий Євген, 10. Панасенко Сергій (15. Сартіна Дмитро, 77), 17. Кравченко Сергій. Запасні: 33. Рябой Андрій, 78. Біляєв Руслан, 7. Шаврін Вадим. В. о. головного тренера: Сизихін Сергій.

Попередження: Комарницький Віталій (61), Допілка Олег (74), Баранець Григорій (90+1).
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію