• Головна
  • Майже 45% засуджених працевлаштовані на підприємствах виконання покарання області
13:35, 19 червня 2015 р.

Майже 45% засуджених працевлаштовані на підприємствах виконання покарання області

Керівник апарату облдержадміністрації Василь Смаглюк провів засідання обласної спостережної комісії.

Ключове питання, яке розглянули члени комісії стосувалось виконання заходів обласної програми створення нових робочих місць та сприяння суспільно-корисній зайнятості засуджених на підприємствах установ виконання покарань у Кіровоградській області.

Загальну картину виконання показників програми прокоментував заступник начальника управління Державної пенітенціарної служби України в області Олег Райченко.

За його словами, у виправних закладах області відбувають покарання 1,5 тис. засуджених осіб, 811 із них – працевлаштовані.

Олег Райченко повідомив, що від початку року на підприємствах установ виконання покарань виготовлено продукції на суму 2 млн. 400 тис. грн. Також вдалось створити 125 додаткових робочих місць для засуджених. При цьому Олег Райченко зауважив, що, наприклад, Кіровоградська виправна колонія №6, має іще достатньо можливостей для розширення виробництва.

Відзначив він і плідну співпрацю між підприємствами установ виконання покарань із заводами "Червона зірка" та "Гідросила", для яких за півроку виготовлено запчастин на суму 600 тис. грн.

Залучаються засудженні і до сільськогосподарських робіт.

За прогнозами заступника начальника управління Державної пенітенціарної служби в області до кінця року планується виготовити продукції на суму більш ніж 5 млн. грн.

Про виконання обласної програми створення нових робочих місць та сприяння суспільно-корисній зайнятості засуджених інформували також і представники тих структурних підрозділів ОДА, за якими закріплено певні заходи.

Під час засідання аналізувалась також робота окремих спостережних комісій на місцях, зокрема утворених Олександрівською, Петрівською та Устинівською райдержадміністраціями.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#засудженні
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...