• Головна
  • Дирекція КГЗКОРу уклала угоду з кіровоградською міліцією про охорону підприємства
10:21, 5 листопада 2009 р.

Дирекція КГЗКОРу уклала угоду з кіровоградською міліцією про охорону підприємства

Дирекція ДП «Криворізький гірничо-збагачувальний комбінат окислених руд» за дорученням мінпромполітики уклала угоду з відділом державної служби охорони при МВС України в Кіровоградській області про охорону приміщень управління дирекції КГЗКОРу для запобігання рейдерського захоплення державного майна КГЗКОРу.

Про це йдеться у повідомленні мінпромполітики, текст якого має «Кіровоград.proUA.com» .

«Відразу після надходження до мінпромполітики інформації щодо неправомірних дій з боку керуючого санацією по відношенню до розпорядження державним майном Державним департаментом з питань банкрутства Мінекономіки за результатами перевірки КГЗКОРу за порушення ліцензійних умов провадження господарської діяльності було позбавлено ліцензії керуючого санацією ДП «Дирекція КГЗКОРу» Барановського О.М. У зв`язку з цим, арбітражним керуючим був призначений Монаков В.О. на якого покладено обов`язки керуючого санацією ДП «Дирекція КГЗКОРу». На даний час Барановський О.М. не мас ліцензії на право провадження діяльності арбітражного керуючого, але він ще не звільнений судом від виконання обов`язків керуючого санацією ДП «Дирекція КГЗКОРу».

На жаль, Монаков В.О. ще не призначений судом керуючим санацією, що свідчить про навмисне затягування розгляду справи у суді та правомірного вирішення питання. Але Мінпромполітики сподівається, що на найближчому засіданні суду питання буде вирішено в рамках чинного законодавства, а значить на користь держави», – сказано у повідомленні.

«Крім того, за дорученням Мінпромполітики для запобігання рейдерського захоплення державного майна КГЗКОРу дирекція комбінату заключила договір з відділом державної служби охорони при МВС України в Кіровоградській області про охорону приміщень управління дирекції КГЗКОРу», – зазначено також у повідомленні.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...