• Головна
  • Відбулося засідання „круглого столу” на тему „Корупція – як найнебезпечніша загроза національній безпеці України”.
17:05, 11 липня 2015 р.

Відбулося засідання „круглого столу” на тему „Корупція – як найнебезпечніша загроза національній безпеці України”.

7 липня, у Кіровоградській обласній державній адміністрації за ініціативи Громадської ради при облдержадміністрації відбулося засідання „круглого столу” на тему „Корупція – як найнебезпечніша загроза національній безпеці України”.

Під час „круглого столу”, представники громадських організацій обговорили питання боротьби з корупцією та запропонували можливі шляхи її подолання. Зокрема, під час засідання було наголошено, що активним учасником боротьби з корупцією має стати широка громадськість.

У зібранні взяли участь голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, члени громадської ради при облдержадміністрації, представники інститутів громадянського суспільства, правоохоронних та фіскальних органів.

Очільник фіскальної служби в області Олег Лічман доповідаючи про результати роботи відомства у цьому напрямку зазначив, що з метою забезпечення виконання основних завдань щодо запобігання корупції в системі Державної фіскальної служби України діє Головне управління власної безпеки ДФС, а також територіальні підрозділи – відділ власної безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області.

Одними із основних функцій відділу власної безпеки ГУ ДФС у Кіровоградській області є організація та проведення профілактичної роботи серед працівників територіальних органів служби, з метою попередження вчинення ними злочинів у сфері службової діяльності, корупційних діянь та інших порушень вимог чинного законодавства, а також винесення офіційних застережень у разі виявлення передумов можливого вчинення ними корупційних правопорушень або злочинів.

Протягом січня-червня 2015 року відділом власної безпеки ГУ ДФС в області проведено 74 службових розслідувань і перевірок відносно посадових осіб фіскальної служби у Кіровоградській області. За наслідками службових перевірок внесено 36 подань про притягнення винних осіб до відповідальності та усунення причин та умов, що сприяли вчиненню порушень. До дисциплінарної відповідальності притягнуто 28 посадових осіб. Загалом з початку 2015 року відділом власної безпеки проведено 326 профілактичних заходів.

Крім того, протягом першого кварталу 2015 року за матеріалами співробітників відділу власної безпеки відкрито 2 кримінальних провадження та складено 1 протокол стосовно службових осіб податкових та митних органів Кіровоградської області.

Наприкінці виступу в.о. начальника ГУ ДФС в області Олег Лічман повідомив присутнім, що інформацію про випадки порушення прав платників, де вбачаються ознаки вчинення службових злочинів, корупційних правопорушень, появи громадян, які видають себе за працівників органів Державної фіскальної служби, а також інші правопорушення, можна повідомити за номером (0522) 36-69-42.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#корупція
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...