В серпні на Кіровоградщині стартує кампанія по залучення вимушено переселених осіб до програм самозайнятості.

Громадська організація “Територія успіху” разом із Кіровоградським обласним Центром зайнятості запрошує вимушено переселених осіб взяти участь в 2-х денному тренінгу, під час якого кваліфіковані тренери та експерти розкажуть як відкрити та вести власний бізнес.

Тренінги проходитимуть 11-12 серпня в м. Кіровограді ( група для мешканців міста Кіровограда, Кіровоградського району  та близьких районів)  та 13-14 серпня в м. Олександрія ( група для мешканців міста Олександрія, Олександрійського району та близьких районів).

Випускникам тренінгової програми пропонується написати під керівництвом досвідчених експертів бізнес – план і потім його захистити. І вже після захисту бізнес – планів Міжнародна організація з міграції виділить переможцям конкурсу бізнес – планів  допомогу для організації бізнесу (придбання обладнання, закупівля витратних матеріалів) в розмірі 800$ чи проходження курсів перепідготовки в розмірі 500$.

Проект ” Від ідеї до успіху” реалізується в рамках в проекту «Негайна допомога внутрішньо переміщеним особам (ВПО) в Україні», якій впроваджується Міжнародною організацією з міграції за фінансової підтримки уряду Канади.

Територія успіху
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оцініть першим
(0 оцінок)
Поки ще ніхто не оцінював
Ніхто ще не рекомендував
Авторизуйтесь ,
щоб оцінити і порекомендувати

Коментарі