• Головна
  • Бабуся виборола право на спілкування з онукою
12:40, 5 серпня 2015 р.

Бабуся виборола право на спілкування з онукою

Після п’яти місяців судової тяганини за Суботіновою Людмилою Іванівною таки визнали право на спілкування з п’ятирічною онукою Веронікою.

Людмила Іванівна в березні цього року звернулась в громадську приймальню ГО «Територія успіху», вичерпавши всі можливості знайти спільну мову з колишньою невісткою. Молода жінка вдруге одружилась і не бажала, щоб минуле нагадувало їй чи її дочці про себе, тому без жодних пояснень вона в односторонньому порядку припинила спілкування зі свекрухою і не дозволяла їй бачитись з дитиною. Доходило до того, що бабуся знаючи, де робить закупи колишня невістка годинами очікувала біля магазину в надії побачити онуку. Одного разу через це виник скандал з новим чоловіком матері дівчинки. Той погрожував, вимагав ніколи більш не шукати зустрічей з дитиною і зникнути з їх життя.

Але Людмила Іванівна вирішила боротись. Юрист «Території успіху» - Євген Гурницький допоміг їй скласти позовну заяву і далі представляв ї інтереси в суді.

Він розповідає, що справа весь час затягувалась, багато слухань переносили, або скасовували з ініціативи іншої сторони. Вони постійно змінювали юристів і стратегію поведінки, плутались в показах. Намагались підкріпити свої позиції за допомогою психолога і його висновків про те, що бабуся нібито погано впливає на дитину, а дівчинка її не любить і боїться. Але психолог, не зміг підтвердити ні свій фах ні кваліфікацію документально тому його свідчення не за наполяганням адвоката бабусі Є. Гурницького не були долучені до справи як висновок експерта. Натомість, суд взяв до уваги висновки комісії служби по правам дітей Кіровоградської міської ради, яка постановила дозволити бабусі спілкуватись з внучкою щосуботи по дві години.

Людмила Іванівна показує фото, де вона з улюбленою внучкою, вже невдовзі вона сподівається побачити її, планує як вони проведуть дозвілля. Каже, що не гнівається на колишню невістку і розуміє чому вона так чинила, але від свого теж не хоче відступати: « Так вона розлучилась з моїм сином і між ними зараз непрості стосунки, але ж я від того не перестала бути бабусею своїй онуці і хіба гірше буде дитині від того, що в її житі буде ще одна людина яка її любить? А шкодити її новій сім’ї я не маю жодного наміру»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#спілкування
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
live comments feed...