14:19, 18 серпня 2015 р.

Інтер’єр офісу

Час не стоїть на місці, і нові прогресивні віяння активно входять в наше життя. Ми переймаємо прогресивний досвід, що дозволяє підвищувати ефективність роботи. Це стосується і організації офісного простору. Уява малює типовий офіс: довгий коридор, з обох боків якого розташовані кабінети з табличками. Подібний пристрій має істотний недолік: з-за великої кількості несучих стін, дверей і широких коридорів втрачається дорогоцінна площа.

Саме тому сьогодні, виконуючи ремонт офісів, власники все частіше озираються на досвід інших країн. На http://mks-facade.com/sfs_office/ професіонали аргументовано переконують, що найрозумніший спосіб оформлення офісного приміщення – це використання скляних та алюмінієвих деталей. Використання скляних перегородок має істотні переваги. Прозорість скла надає приміщенню свободу і простір. Матеріал має високі звукопоглинаючі властивості, а тиша якнайкраще налаштовує на робочий процес. Щоб ввести офіс в експлуатацію, треба мінімум часу, адже скляні конструкції легко монтуються.

Формувати офісний інтер'єр повинні професіональні дизайнери. Вони підберуть вірний стиль, який виконуватиме максимальну функціональність, ергономічність і зробить ставку на показності офісу.

Дизайнери відокремлюють два напрями, за якими виконується декор офісних приміщень. Робочі кабінети оформлюються на американський та європейський манер. Обидва напрями являють собою відкритий простір без лабіринтів коридорів і окремих кабінетів. Але в обох стилів є відмінності та дизайнерські особливості

Максимальною функціональністю вирізняється американська побудова офісного приміщення. Офіс являє собою великий відкритий приміщення, робочі місця якого розділені перегородками. Найчастіше скляні перегородки, що дозволяє бачити відразу весь офіс. Скло візуально збільшує простір, що робить офіс візуально просторіше. Американський стиль також не допускає ніяких зайвих деталей. Офіс виглядає досить стримано і строго, він виглядає досить стильно, а дорогі якісні матеріали говорять про престиж.

Дизайн-проект офісу в європейському стилі допускає додаткові аксесуари, що додає затишку, і перегородки рідко виконуються з прозорого скла. Найчастіше вони пропускають світло, але побачити сусіда не дозволяють.

Виділяють ще і японський стиль – повна відсутність перегородок, а керівник сидить безпосередньо навпроти підлеглих, максимально контролюючи процес.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...