• Головна
  • У Кіровограді розпочала роботу міжнародна спеціалізована виставка «Вода. Тепло. Будинок»
11:59, 17 вересня 2015 р.

У Кіровограді розпочала роботу міжнародна спеціалізована виставка «Вода. Тепло. Будинок»

Відкриваючи виставку, заступник голови облдержадміністрації Сергій Коваленко відзначив, що захід подібного рівня є для нашої держави надзвичайно актуальним, адже дає відповіді на багато питань, пов’язаних із суттєвим підвищенням вартості енергоносіїв, а також роз’яснює, яким чином можна зекономити на оплаті житлово-комунальних послуг, оскільки тарифи на сьогодні також є досить високими.
Посадовець побажав учасникам успіхів та висловив сподівання, що міжнародна спеціалізована виставка «Вода. Тепло. Будинок» стане традиційною для нашої області.
Ініціаторами та, відповідно, організаторами виставки виступили об’єднання профільних асоціацій житлово-комунальних господарств України, зокрема, асоціації «Укрводоканалекологія», «Укртеплокомуненерго» та Асоціації управителів житла спільно із Кіровоградською торгово-промисловою палатою.
У виставці беруть участь 86 компаній, у тому числі, 24 компанії з Кіровограда. У її рамках відбудеться науково-практична конференція, засідання круглих столів, робочих груп, презентації кращих інноваційних проектів, зустрічі з потенційними інвесторами, спілкування із зарубіжними експертами, у тому числі, з міжнародних фінансових установ, відбудуться змагання серед фахівців сфери ЖКГ.
Виставка «Вода. Тепло. Будинок» – це практичний майданчик, на якому представлені кращі європейські практики, інноваційні підходи, сучасні технології та моделі управління в системі житлово-комунального господарства.
У рамках виставки вітчизняні і закордонні підприємства та організації презентують власну продукцію, технології та послуги у сферах водопостачання та водовідведення, теплопостачання, енергозбереження, управління житловим фондом, будівництва і ремонту, а також дизайну та реклами.
Організована фахівцями галузі, які обізнані з особливостями та проблемами ринку, виставка має запропонувати ефективні рішення у напрямку модернізації та заощадження, як підприємствам системи житлово-комунального господарства, так і громадянам для власного житла.
Виставка «Вода. Тепло. Будинок» проходитиме на базі виставкового комплексу «АгроЕкспо» до 18 вересня.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#виставка
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить
live comments feed...