• Головна
  • Очільник області особисто поспілкувався із жителями Кіровоградщини на «гарячій лінії»
13:59, 18 вересня 2015 р.

Очільник області особисто поспілкувався із жителями Кіровоградщини на «гарячій лінії»

Голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко приймав звернення громадян на "гарячій лінії" та відповідав на запитання жителів Кіровоградщини.

– Кожного дня мені на стіл кладуть інформацію про дзвінки, які надходять на "гарячу лінію". Я, безумовно, знаю, з чим люди звертаються, – зазначив Сергій Кузьменко на початку телефонного спілкування. – Ми направляємо звернення до спеціалістів, у компетенції яких вирішення тієї чи іншої проблеми. І вже, власне, виконавці вирішують проблему, якщо це можливо. Коли питання потребує роз’яснення, то формулюють відповідь і надсилають заявникові.

Сьогодні більшість дзвінків на "гарячу лінію" надходили з міста Олександрії. Переважно людей турбували проблеми роботи житлово-комунального господарства міста: перебої з водопостачанням, відсутність освітлення вулиць, потреба у ремонтах багатоквартирних будинків. Телефонували також із проханням вирішити проблему сусідства з нічним розважальним закладом, у результаті якого мешканці прилеглих будинків страждають від шуму і не мають можливості відпочити. Скаржилися і на борги із виплати заробітної плати на підприємстві вугільної галузі.

Кілька заявників зателефонували з обласного центру. Кіровоградців також хвилює проблема ремонту житлових будинків; переймаються вони майбутнім перенесенням пологового будинку № 2, про яке заявила міська влада. Просять посприяти і встановленню необхідних дорожніх знаків, які дозволять обмежити рух автомобілів на одній із вулиць міста.

– Відразу після прийому звернень я переговорив по телефону з міським головою Олександрії і попросив, щоб він невідкладно звернув увагу на кожен випадок, – прокоментував результати "гарячої лінії" голова облдержадміністрації. – Представники міської влади поспілкуються з людьми і працюватимуть над вирішенням проблем, з якими звернулися жителі міста, або нададуть інформацію про необхідні суми коштів на їх вирішення, щоб усе це можна було врахувати при формуванні обласного бюджету.

Підсумовуючи проведення телефонного спілкування із жителями області, Сергій Кузьменко зазначив:

– Проблем багато. Проте питання, з якими звернулися сьогодні люди, не є з області неможливого. Усі їх можна вирішити. Влада зобов’язана реагувати на звернення громадян.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Очільник Кіровоградської області
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...