![](https://s.0522.ua/section/logo/upload/pers/13/logo.png?20240727)
16:43, 30 вересня 2015 р.
Скелі Південного Бугу підкорилися «Мандрам» (ФОТО)
Напередодні Всесвітнього дня туризму поблизу міста Южноукраїнська Миколаївської області відбувся Всеукраїнський фестиваль «Відпочивай активно», в програмі якого відбувся 41-і змагання зі спортивного гірського туризму «Пам'яті товариша». Змагання відбулися на скелях біля славетної Буго-Гардівської паланки колишньої Запорізької Січі.
В змаганнях взяло участь п`ятнадцять команд, серед них три представляли Кіровоградщину. Дистанція змагань складалася з таких етапів: «Скельна дистанція» та «Гірські перешкоди з виносним етапом «Водні перешкоди».
Дві команди представляли туристичний клуб «Мандри» Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка (тренер – Колотуха О.В.). Першій команді КДПУ у рівній запеклій боротьбі з господарями вдалося ввійти в трійку переможців, зайнявши почесне ІІ місце.
Учасники отримали безліч вражень, особливо після проходження етапу «Водні перешкоди», де їм довелося протистояти проти сили течії Південного Бугу, подолавши його двічі. Але і тут вони впоралися. Південний Буг захопив нас в свій «полон». Його сила та краса полонила серця туристів. Всі залишилися задоволені і з нетерпінням чекатимуть наступного року.
Олександра Сидоренко, студентка ІІ курсу філологічного факультету, учасниця змагань
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
09:00
25 липня
13:00
15 липня
Як обрати барбершоп та на що звернути увагу
Новини компаній
11:07
12 липня
Вступ без НМТ та ЗНО!
Новини компаній
13:00
11 липня
Київстар ТБ та Агенти крові запрошують до ініціативи "Справжній супергерой – це ти"
Партнерський матеріал
12:43
11 липня
Мигдалевий пілінг Enerpeel MA: Ваш шлях до досконалої шкіри
Новини компаній
17:00
8 липня
Оголошення
10:51, 19 липня
37
10:51, 19 липня
21
10:51, 19 липня
7
live comments feed...