• Головна
  • Представники комітету виборців провели для правоохоронців Кіровоградщини тренінг з питань виборчого законодавства
13:04, 16 жовтня 2015 р.

Представники комітету виборців провели для правоохоронців Кіровоградщини тренінг з питань виборчого законодавства

На зустріч з працівниками міліції, що відбулася в обласному Управлінні МВС, завітали голова Кіровоградського відділення Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Володимир Гришко, координатор виборчих програм Ірина Лягул, а також тренер і юристи організації.

Участь у заході взяли керівництво УМВС, начальники галузевих служб та міськрайорганів.

Під час тренінгу, в першу чергу, обговорили зміни у низці виборчих статей, прийняті Законом України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України", що стосуються посилення відповідальності за вчинення злочинів проти виборчих прав громадян, а також введення відповідальності за новими статтями.

Окремо було розглянуто питання прав та обов’язків працівників міліції під час виборчого процесу.

Детально зупинилися на завданнях правоохоронців під час передачі бюлетенів виборчим комісіям, охорони виборчої документації, підтримання правопорядку на дільницях у день голосування, транспортування протоколів.

Представники комітету виборців надали працівникам міліції методичні рекомендації щодо забезпечення охорони громадського порядку і безпеки громадян під час місцевих виборів.

Наприкінці зустрічі ще раз звернули увагу правоохоронців на безумовному дотриманні дисципліни і законності під час несення служби та оперативному реагуванні на факти порушень виборчого законодавства.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#тренінг
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...