• Головна
  • Впевнена й беззаперечна перемога кіровоградської «Зірки»
09:00, 19 жовтня 2015 р.

Впевнена й беззаперечна перемога кіровоградської «Зірки»

У 13-му турі чемпіонату України серед команд першої ліги футболісти «Зірки» на власному полі приймали краматорський «Авангард».

Звітний поєдинок для обох команд був доволі важливим із точки зору турнірних завдань. Кіровоградці прагнули остаточно закріпитися на вершині турнірної таблиці, а краматорці – продовжити власну переможну серію, яка налічувала 3 поєдинки, в яких, до слова, наші сьогоднішні гості не пропустили жодного голу.
Втім, із перших хвилин зустрічі стало зрозуміло, що забиті м’ячі у виконанні своїх улюбленців вболівальники «Зірки» обов’язково побачать. Адже ще в дебюті звітного протистояння підопічні Сергія Лавриненка заволоділи ігровою та територіальною ініціативою. А ближче до середини тайму в господарів почали з’являтися непогані нагоди вийти вперед. На 25-й хвилині матчу, після масованої атаки кіровоградської команди, футболіст «Авангарду» Максим Покотилюк зіграв рукою у власному штрафному майданчику. Головний арбітр зустрічі Олександр Павлюк знаходився поруч, а тому без вагань вказав на «точку». Пенальті точно реалізував захисник «Зірки» Олександр Кучеренко, який розвів голкіпера і м’яч по різним кутам – 1:0.
Забивши, гравці «Зірки» продовжували домінувати на полі, але краматорці намагалися не дозволяти нашим футболістам створювати біля своїх воріт занадто багато небезпечних моментів. Тривалий час їм це вдавалося. І все ж, іще до перерви господарям вдалося вдруге засмутити голкіпера «Авангарду» Сергія Семено. Після багатоходової комбінації кіровоградців чудовим дальнім ударом з-за меж штрафного майданчика відзначився Борис Баранець. На 15-ти хвилинний відпочинок команди пішли за переваги «Зірки» в два голи.
На початку другої частини гри краматорський колектив створив дві стовідсоткові нагоди скоротити розрив у рахунку. Проте, на щастя для кіровоградської команди, в обох епізодах надійно зіграв Євген Паст. Наш голкіпер, до слова, в цьому матчі хоч і не мав багато роботи, проте в декількох небезпечних моментах, які створили краматорці, він дійсно врятував команду.
А вже на 61-й хвилині поєдинку кіровоградці забили третій м’яч. Флангову атаку партнерів по команді вдалося результативно в падінні замкнути Роману Локтіонову – 3:0. Справа йшла до чергового розгрому, який у попередніх домашніх іграх кіровоградці влаштовували харківському «Геліосу» та «Тернополю».
Буквально через три хвилини Артем Щедрий, який після точної передачі Олексія Чичикова вийшов віч-на-віч із Сергієм Семено, вчетверте змусив гостей діставати м’яча з сітки власних воріт. Хоч якось зарадити розгрому намагався гравець «Авангарду» Максим Дегтярьов, який вийшов на заміну на початку другого тайму. На 68-й хвилині поєдинку, скориставшись невпевненими діями в захисті кіровоградських оборонців, він зміг забити гол престижу. На більше гості не спромоглися.
А от останнє слово в матчі було все ж таки за футболістами «Зірки», які, пропустивши, продовжували нагнітати біля володінь краматорського воротаря. Вже у компенсований арбітром час неймовірний індивідуальний прохід вдався Ігорю Загальському. Вихованець кіровоградського футболу пройшов по центру, обігравши декількох оборонців «Авангарду», вирвався сам на сам із воротарем та поставив яскраву фінальну крапку в протистоянні – 5:1. Лідер підтверджує свій клас!

На традиційній післяматчевій прес-конференції головний тренер ФК «Авангард» Яків Кріпак зазначив, що його команда налаштовувалася на протистояння з лідером. І все ж припустилася помилок, які призвели до прикрих голів. Особливо критично головний тренер охарактеризував гру своїх підопічних у другому таймі, визнаючи, що воротар провів не кращий свій поєдинок, тоді як голкіпер «Зірки» провів матч надійно й упевнено.
Виконуючий обов’язки головного тренера «Зірки» Сергій Лавриненко привітав із перемогою вболівальників. Сергій Дмитрович наголосив, що гра не видалася простою, адже протистояти необхідно було гідному суперникові, який вдало провів останні 7 поєдинків. Та його підопічним вдалося виконати поставлені завдання, хоч і пропустили необов’язковий гол та могли й самі забити ще. Зроблені заміни – можливість відпочити основній лінії атаки. Адже попереду непрості поєдинки з лідерами та кубкове протистояння з «Олександрією», що вимагатиме чимало сил та емоцій. Тож для того, щоб добиватися результату – необхідно працювати.

«Зірка» (Кіровоград) – «Авангард» (Краматорськ) – 5:1 (2:0).
17 жовтня 2015 року (субота). Початок матчу о 15:00. Кіровоград. Стадіон «Зірка». 2418 глядачів. +13 С. Чемпіонат України. Перша ліга. 13-й тур.
Арбітр: Павлюк Олександр (Київ).
Асистенти арбітра: Куцев Валентин (Київ), Марчик Олександр (Київ).
4-й арбітр: Копієвський Віктор (Кіровоград).
Спостерігач арбітражу: Біць Мирон (Львів).
«Зірка»: 44. Паст Євген, 8. Лупашко Владислав (2. Каваців Ярема, 72), 9. Щедрий Артем, 10. Допілка Олег (к/к), 11. Бацула Андрій, 16. Баранець Борис, 18. Кучеренко Олександр, 22. Баранець Григорій (21. Загальський Ігор, 79), 55. Ковальов Максим, 77. Чичиков Олексій, 99. Локтіонов Роман (50. Акименко Олександр, 66). Запасні: 33. Поштаренко Павло, 7. Мостовий Андрій, 20. Фатєєв Дмитро, 85. Керножицький Сергій. В.о. головного тренера: Лавриненко Сергій.
«Авангард»: 25. Семено Сергій, 3. Мірошник Роман, 17. Бондаренко Тарас, 7. Аксьонов Олександр, 33. Тищенко Дмитро, 24. Нгаха Пунгуе Колінс Стробель (к/к), 9. Покотилюк Максим (18. Фатій Роман, 46), 10. Собко Віталій (77. Дегтярьов Максим, 46), 5. Алексанов Сергій, 11. Філіппов Олександр (8. Довбиш Віктор, 82), 91. Нехтій Владислав. Запасні: 1. Яковець Андрій, 22. Чаус Костянтин, 4. Доценко Дмитро. Головний тренер: Кріпак Яків.
Голи: 1:0, Кучеренко Олександр (26, з пенальті); 2:0, Баранець Борис (45+2); 3:0, Локтіонов Роман (61); 4:0, Щедрий Артем (64); 4:1,Дягтярьов Максим (68); 5:1, Загальський Ігор (90+1).
Попередження: Баранець Борис (19), Лупашко Владислав (23), Покотилюк Максим (24), Локітонов Роман (37).