Санаторно-курортне лікування восени - підготовка організму до зими!

На жаль, оголошення застаріло
Ваша відпустка припала на осінь❓

Не сумуйте❗

?Хорошою ідеєю буде подбати про своє здоров'я та пройти лікування і відпочити у санаторії «Березовий гай» м.Хмільник.

?Осінь - чудовий час, щоб відпочити і підлікуватися: літня задуха позаду? - залишається тільки насолоджуватися теплим свіжим повітрям, стиглими фруктами?? та цілющими процедурами.

Плюси осінньої відпустки не настільки зрозумілі з першого погляду, але не менш вагомі?:

? Ми приймаємо гостей цілий рік, а зарядитися силами, оздоровитися та відновитись у нас можна не гірше, ніж на зарубіжних курортах.

? Прекрасна альтернатива відпочинку за кордоном та на морі.

? Не потрібно звикати до клімату, що змінився. Завдяки цьому звільняється кілька днів на повноцінний відпочинок, а не на акліматизацію.

? Двері відчинені для людей похилого віку та для маленьких дітей. Восени не жарко - менше ймовірності, що вони відчують себе погано.

? Можливість активного відпочинку, адже осінь – дуже романтична пора! Наш санаторій розташований у наймальовничіших місцях, поряд із озером, у лісі. Тут можна безкінечно фотографувати природу, ходити на прогулянки, збирати гриби і навіть рибалити.

? Можна завести нові знайомства. Для кожної вікової групи знайдуться найцікавіші співрозмовники.

? Корисно для здоров'я. Будь-який інший відпочинок відновить сили, але навряд чи вплине на організм так, як лікування в санаторії. Радонові ванни, цілюща торфогрязь, масаж, фізіотерапія, увага кваліфікованих лікарів та всього персоналу – після двох тижнів ви будете сповнені сил. І вам не доведеться відпочивати після відпочинку, як часто буває після поїздок на море.

?Нічого старомодного у відпочинку з користю для здоров'я немає — навпаки, багато хто заново почав цінувати турботу про себе!

Наш санаторій «Березовий гай» м. Хмільник – готовий ❤️допомогти Вам у цьому!

?Вінницька обл.
м. Хмільник
вул. Курортна 12

Бронювання путівок:
☎️0671300130
☎️0991300130

❗ Ознайомитись з цінами можна на нашому сайті:

https://sanatory.vn.ua/ua/tsini.html
Рубрики
Здоров'я, ліки
Дії
В обранеВидалити з обраного