Хмільник - курорт радонотерапії

На жаль, оголошення застаріло
?‍⚕️Головним лікувальним фактором курорту "Хмільник" є радонові ванни?.

❗Вони з успіхом використовується в лікуванні захворювань опорно-рухового апарата, серцево-судинної, сечостатевої та ендокринної систем, а також для лікування опікових хворих.

❗Надзвичайно корисні ванни при захворюваннях, пов'язаних із зниженням імунітету, допомагають долати клімактеричні болі, а також виявляють позитивний ефект при цукровому діабеті, розладах потенції, безплідді.

?Радонова мінеральна вода покращує вуглеводний та мінеральний обмін, регулює водно-сольовий баланс, сприяє виведенню з організму шкідливих речовин.

?Під впливом радону відновлюється в'язкість крові, зменшуються клінічні прояви неврозів та неврозоподібних станів.

?В результаті прийому радонових ваннах нормалізується функція щитовидної залози та яєчників, ефективні при лікуванні ендометриозу, а також – є одним з етапів підготовки до запліднення.

?Радонові ванни благотворно впливають на уражені ділянки шкіри, покращують їх трофіку, усувають запальні явища, сприяють процесам загоєння і формуванню рубців із структурно впорядкованими волокнами колагену.

♻️Санаторій "Березовий гай" (#Хмільник) пропонує до Вашої уваги комфортні номери, смачне дієтичне харчування, широкий спектр оздоровчих та лікувальних процедур за НАЙКРАЩИМИ ЦІНАМИ!

☝️Поспішайте забронювати!!!
Рубрики
Здоров'я, ліки
Дії
В обранеВидалити з обраного