РоверОК. Дитячі велоперегони!

Щорічні дитячі велосипедні перегони! Організатор: кіровоградський клуб велолюбителів «Там-Де-Ми». Прийняти участь у заїздах можуть діти віком від 2 до 10 років (повний вік за документом!). Час початку заходу – 10:00 ( реєстрація на участь з 09:00 ). Місце проведення: біля штучного озера у Дендропарку. Попередня реєстрація дитини на участь у перегонах  на сайті www.velo.kr.ua. Для участі в гонці необхідно мати свідоцтво про народження. Прийдіть та подаруйте свято своїй дитині! З детальною інформацією можна буде ознайомитись на сайті вело клубу www.velo.kr.ua та на сторінках спільнот клубу у соцмережах. Давайте продемонструємо мешканцям міста, що ми виховуємо наших дітей на засадах здорового способу життя, спорту та екологічності!

 «РоверОК – 2016».

Не потрібно зайвий раз описувати ту радість, яку переживаюь батьки, дитина яких здобула нагороду чи просто прийняла участь у будь-якому виді змагань! А якщо на змагання можна потрапити просто маючи велосипед та бажання,- чому б не дати шанс малечі проявити свої здібності на щорічній дитячій велогонці.

Перегони організовані з метою розвитку та підтримки у дітей зацікавленості до їзди на велосипеді та пропаганди здорового способу життя, а також виховання у підростаючого покоління дбайливого ставлення до оточуючого середовища.

У перегонах беруть участь діти віком від 2 до 10 років

  •  І. Учасники на триколісних велосипедах та біговелах 2013-2015 років народження;
  • ІІ. Учасники на двоколісних велосипедах 2013-2014 років народження;
  • ІІІ. Учасники 2011-2012 років народження;
  • IV. Хлопчики 2009-2010 років народження;
  • V. Дівчатка 2009-2010 років народження;
  • VІ. Хлопчики 2006-2008 років народження;
  • VІІ.  Дівчатка 2006-2008 років народження.

Для участі в гонці необхідно мати свідоцтво про народження дитини.  Попередня реєстрація дитини на участь у перегонах  на сайті www.velo.kr.ua

Реєстрація у день змагань розпочинається об 09:00. Місце проведення – штучне озеро у Дендропарку.

Час проведення та деталі заходу можуть коригуватись організаторами, в залежності від погодних умов та інших обставин. Деталі на нашому сайті www.velo.kr.ua