Двері обласної бібліотеки імені Дмитра Чижевського на Великій Перспективній будуть відчинені для всіх мешканців та гостей міста від 2-х до 102-х років.

В холі першого поверху протягом дня працюватиме велика розгорнута виставка нових надходжень.А також антивиставка «Сучасна бібліотека – обирай для себе» (виставка-вікторина, яка відкриває інформаційні ресурси сучасної бібліотеки через характерні предмети).

Для усіх відвідувачів бібліотека підготувала подарунок – презентацію виставки декоративного живопису Ганни Войтович «В темряві візуальних ілюзій», що відбудеться у відділі зберігання та реставрації бібліотечних фондів (найбільшому книгосховищі Кіровоградщини).

Протягом дня вас очікує чимало відкриттів і презентацій:

У відділі краєзнавства Валерій Мятович презентуватиме виданий в цьому році художньо-публіцистичний роман «Номенклатурний декамерон».

У відділі обслуговування користувачів відбудеться резентація книжкової виставки “Бібліотека. Книга. Читач”. У рамках проекту “Клуб інтелектуальних ігор” - шаховий турнір “Мистецтво інтелектуальної гри”.

У відділі рідкісних і цінних видань працює виставка «Книжкові скарби». Не пропустіть нагоди на власні очі побачити книжкові раритети!

У відділі економічних, технічних, природничих наук відбудеться перегляд літератури «Професія еколог: на допомогу майбутнім фахівцям» для студентів І курсу КНТУ кафедри екології.

У відділі документів іноземними мовами – презентація креативного простору «MakerSpace. перетворюємо бібліотеку!» Демонстрація 3D-сканування і 3D-друку (історія створення, принципи роботи та можливі області застосування 3D-пристроїв, програмне забезпечення, 3D-моделювання та прототипування. І також книжкова виставка до Європейського дня мов.

У довідково-бібліографічному відділі працюватиме книжкова виставка "Україна від А до Я" (довідкові видання) та презентація її на сайті бібліотеки. Протягом дня проводитимуться ґрунтовні та індивідуальні консультації з питань користування базами даних.

У відділі мистецтв буде розгорнуто культурний простір «Живопис та музика» (виставка альбомів українського живопису та музика у режимі nonstop музикантів міста).

В Інтернет-центрі – веб-презентація “Загадковий світ бібліотек” (презентація книжкових колекцій бібліотеки)

У відділі абонемента – літературна зустріч шляхетних панянок. На захід запрошуються жінки різних професій та різного віку, які користуються послугами бібліотеки багато років. Під час зустрічі бібліотекарі нададуть інформацію про сучасну українську літературу загалом та літературні новинки зокрема. Натомість запрошені розповідатимуть про книги, які прочитали останнім часом та які б вони порадили прочитати іншим користувачам.

Запрошуємо кропивничан та гостей міста відзначити бібліотечне свято. Кожен, хто прийде до бібліотеки 30 вересня, з 10:00 до 19:00, може безкоштовно зареєструватися і отримати річний читацький квиток, або перереєструватися (якщо підійшов термін).

Додаткова інформація за тел.: (0522) 22 58 90, контактна особа – Світлана Приймак.