Ковані вироби - продукція, яка не старіє ніколи. Це унікальні предмети, які виготовлялися сотні років назад, виробляються сьогодні і будуть створюватися в майбутньому. Вони стають прикрасою внутрішніх приміщень, а також незамінним елементом зовнішнього оздоблення будинку. Компанія «Стіленд» пропонує на вибір або на замовлення ковані елементи, які ідеально впишуться в простір, підійдуть будь-якому стильовому рішенню.

Який стиль кування вибрати?

Це багато в чому залежить від особливостей оформлення домашнього простору, а також від характерних рис напрямки. Сьогодні майстри навчилися створювати не тільки класичні лаконічні або химерні і помпезні вироби в стилі бароко. Головна мета сучасного коваля - це створення продукції, яка підійде будь-якому приміщенню. Саме тому для кожного стилю придуманий свій власний візерунок:

  • Класика - абсолютна симетрія, прості форми і лінії.
  • Ампір - чіткі і прості форми, відсутність різких переходів і гострих елементів.
  • Романський стиль - маса красивих завитків, які виходять все з єдиної точки.
  • Бароко - складні і хитромудрі візерунки, помпезні і химерні.
  • Рококо - легкість, тонкість, асиметрія - ось основна задумка.
  • Готика - строгі геометричні форми, часто з гострими кінцями і навершиями.
  • Модерн - примхливість, асиметричність, унікальність форм, розмірів, поєднань.
  • Ренесанс - тільки симетрія, яка красиво і правильно розподілена по всій поверхні.

Ковані елементи: квіти, завитки, плоди, листя, геометричні фігури, абстрактні лінії, розташовані в правильній або хаотичної послідовності - в руках майстра плавкий матеріал набуває потрібної форми.

Що вибрати для сучасного стилю?

Досить часто квартири і будинки оформляють в стилі лофт, мінімалізм, хай-тек - позначається вплив індустріального світу. Ковалі також не відстають від новомодних віянь, пропонуючи незвичайні багети, світильники, авангардні рамки для фотографія, решітки для камінів. Дуже цікаво виглядає немов би розірваний металевий лист, звідки виривається полум'я каміна. Це відмінне доповнення до стилю хай-тек.

Не менш цікаві варіації для стилю мінімалізм. Всі предмети для будинку, офісу, квартири будуть виконані в дуже стриманою манері. У такий інтер'єр чудово вписуються вішалки, рами, журнальні столики, підставки для світильників, квіткові кашпо, ліжка, але все повинно бути дуже стриманим і без вишукувань.