На шляху кожної жінки встає питання про самореалізацію в житті. І з'являються такі популярні питання, як: "Хто я є? Чого добилася? У чому я краще за інших? ". Якщо вчасно не почати шукати на них відповіді, то саморозвиток жінки залишиться незадоволеною потребою, яка згодом буде отруювати існування, як страждає цим питанням, так і її близьких. На шляху самореалізації допоможе жіночий тренер особистісного зростання, для цього достатньо ознайомитися з менторами проекту «Я зможу!», і обрати, з будете спілкуватися та вчитися.

Як правило, жіноча самореалізація є здійсненням свого внутрішнього потенціалу в житті. Для представниць прекрасної статі це може бути успішна кар'єра, міцні сімейні відносини, досягнення в навчанні, побудова побуту, реалізація себе, як люблячої мами.

Таким чином, жінка відчуває себе потрібною і затребуваною суспільством. Варто відзначити, що більшість стереотипів для жіночої самореалізації як раз таки навішує суспільство, воно буквально диктує, в який бік їй необхідний вдосконалюватися.

Для поняття сенсу самовдосконалення дівчатам важливо знати правильне значення терміна «потенціал». Потенціал людини - це можливість прояву їм теоретичних можливостей і бажань на практиці.

Говорячи простими словами, для жінки реалізацією власного потенціалу стане виконання своїх життєвих установок, закладених в ній не тільки самою собою, а й батьками, вчителями і суспільством.

Саморозвиток жінки: найбільш часті сфери життя. Не дивуйтеся. Як правило, більша частина представниць жіночої статі вважають за краще відразу ж будувати міцні і теплі сімейні стосунки, обзавестися дітьми і надалі реалізовувати себе в побутовій сфері. Обумовлено це тим, що в дівочій психіці закладена яскрава потреба в любові, що і штовхає на раннє створення сім'ї, продовження роду. Також чимало важливим в цьому виборі є часта дівоче емоційність і гормональна складова.

У сучасному світі жінки стали все частіше доводити свою рівність по відношенню до чоловіків, відсуваючи сім'ю на задній план і займаючись побудовою власної кар'єри. Для кого-то саме такий крок стане успішною самореалізацією на життєвому шляху. Адже в нашому світі незалежність, особливо матеріальна, відіграє значиму роль. Ментори проекту «Я зможу!» - яскраві приклади того, як досягти успіхів, визнання у найважливішій справі життя, у своїй професії. Водночас ці жінки кохані, чудові матусі, тобто жінки у найкращому прояві цього слова.