Щогодини в світі відбувається багато подій, які іноді жахають, але є й ті, які дивують. За місцевими українським каналам все більше показують політичні новини, а адже українцям цікаві й інші не менш важливі події. Наприклад, є ті, кому цікаві більше новини шоу бізу. Хочеться знати, як і чим живе улюблений актор, співак або світська левиця. На нашому сайті можна знайти всі новини, які сталися за останню годину, добу, тиждень. Заходьте на нього, вибирайте потрібну сторінку і слідкуйте за новинами про ваше улюблене кумира.

Чим здивував світ шоу-бізнесу?

Останні новини шоу-бізнесу за сьогодні в Україні і в світі:

  1. Зоряний холостяк, улюбленець багатьох жінок всього світу - Леонардо Ді Капріо зібрався зв'язати себе узами шлюбу. Ось уже більше року він зустрічається з молоденькою моделлю Камілою Мороні. Щось останнім часом все менше в Голіівужде залишається холостяків. Тільки недавно стало відомо про те, що Квентін Тарантіно одружився зі своєю давньою подругою, а тут і Леонардо подумує про це ж.

  2. І знову скандальна балерина Волочкова на слуху громадськості. В останньому своєму інтерв'ю балерина розповіла, що її новий коханець займається бізнесом, але імені його не назвала. Але сьогодні вона потрапила в черговий скандал, адже виявилося, що її коханець одружений і його дружина дізналася про їхній зв'язок. Чим закінчиться цей скандал? Будемо стежити за репост скандальної балерини на її сторінках у соц. мережах.

  3. Днями планувалося провести церемонію Найкрасивіші 2019 Україна. Де повинні були зібратися всі знамениті і красиві люди шоу бізнесу, але через воєнного стану в країні довелося скасувати церемонію. У січні планувалося провести опитування серед фанатів, коли українці могли самостійно проголосувати за найкрасивішого кумира. Чи буде проведена церемонія пізніше або її взагалі скасують, стане відомо трохи пізніше.

Це найостанніші новини, які з'явилися на нашому сайті за останні кілька годин, але є й інші, які були опубліковані раніше або ось тільки з'являться на сторінках. Хочете бути в курсі всього, що відбувається в Кропивницького, Україні або в усьому світі в цілому, тоді заходите регулярно на наш сайт https://znaj.ua/ru. Можна підписатися на розсилку і після появи нової замітки вона буде приходити на пошту.