Картинки по запросу Как выбрать стиральную машину

Пральна машина відноситься до тих пристроїв, без яких життя в будь-якому сучасному будинку уявити досить складно. Завдяки їй трудомістке ручне прання залишилося в минулому, що значно спростило життя господинь. Щоб підібрати максимально відповідну для своїх цілей модель пральної машини, важливо уважно вивчити основні особливості цього виду техніки і знати, як підійти до покупки раціонально.

Правила розумної покупки

Щоб придбання побутової техніки не вдарив по вашому сімейному бюджету занадто сильно, воно повинно бути запланованим. Дочекайтеся великих акцій і розпродажів. Наприклад, в Чорну п'ятницю можна з величезною знижкою купити пральну машину на сайті https://www.foxtrot.com.ua/uk/actions/black_friday, де представлені різноманітні моделі з широким функціоналом.

Тип завантаження

Залежно від типу завантаження білизни в машину розрізняють два види пристроїв:

· Машини з вертикальним завантаженням. Білизна в таких пральних машинах завантажується в барабан через розташований вгорі Копусов люк. Такі моделі зручні тим, що вони не займають у ванній (або ж на кухні) багато місця. Крім того, для завантаження або вилучення білизни після прання, немає необхідності нахилятися або присідати (це може бути непросто для літніх людей). Прання можна зупинити в будь-який момент, щоб завантажити в неї ті речі, про які ви випадково забули. Далеко не всі аналоги з фронтальним завантаженням дозволять вам зробити це.

· Машини з фронтальним завантаженням, як зрозуміло з назви, оснащені люком, який вмонтовано в передню частину корпусу. Такі машини можуть випрати більше білизни за один цикл і можуть бути оснащені сенсорною панеллю, що відображає всю необхідну інформацію про хід прання (в залежності від моделі).

Вбудована чи ні?

Якщо у вас запланований масштабний ремонт з заміною меблів, то можна розглянути покупку вбудовуваної пральної машини. Такі моделі можуть повністю ховатися за панелями кухонної шафи, або ж просто мати зверху стільницю замість кришки. За своїми функціями моделі, призначені для вбудовування в меблі, нічим не відрізняються від окремо розташованих аналогів. Їх головна перевага полягає в тому, що вони надійно кріпляться до меблів. Це значно знижує рівень шуму і вібрації при їх використанні. Ціна таких моделей, як правило, більш висока.

Розрахунки

Перш ніж купити техніку для прання, необхідно виміряти нішу, в якій вона буде розташовуватися. Також подумайте, який обсяг завантаження вам необхідний. Найбільш поширеними вважаються моделі, які розраховані на 5 кг сухої білизни.