На правах реклами.

Ця продукція призначена для повнолітніх споживачів тютюну або нікотину.

На відміну від звичного для більшості курців процесу споживання сигарет, пристрої для нагрівання тютюну діють зовсім інакше. Вони пропонують прогресивну технологію нагрівання, яка здатна повністю змінити уявлення про споживання тютюну.

Наприклад, у процесі горіння сигарети досягається критично висока температура – близько 900 градусів за Цельсієм. Однак у разі нагрівання за допомогою пристрою потрібне лише підтримання певної температури, щоби тютюн почав вивільняти нікотин.

Як приклад можна розглянути gloтм – пристрій для нагрівання тютюну, який через відсутність горіння дозволяє знизити кількість токсинів на 90%, у порівнянні з димом звичайних сигарет*.

Який пристрій вибрати

Якщо ви ніколи раніше не користувалися пристроями для нагрівання тютюну, зверніть увагу на пристрій останньої моделі gloтм hyper. Він має два режими роботи, що дозволяє керувати температурою та насиченістю смаку: класичний режим Standard нагріває стік до 240оС, а режим Boost збільшує температуру до 280оС. Для моделі hyper розроблені спеціальні стіки** нового формату, які містять на 30% більше тютюну для повнішого насичення у порівнянні зі стіками для інших моделей девайсу.

До комплекту пристрою входять наступні елементи:

  • сам пристрій для нагрівання тютюну;
  • USB-кабель і блок живлення, за допомогою яких здійснюється зарядка пристрою;
  • щітка для чистки нагрівальної камери gloтм;
  • інструкція з використання gloтм і супутніх аксесуарів.

Також у лінійці gloтм доступні інші моделі пристрою:

  • gloтм hyper NATIV EDTN***. Лімітована серія gloтм hyper, на створення якої дизайнерів надихнули найяскравіші мегаполіси світу – Нью-Йорк, Лондон, Ріо, Барселона та Токіо. Використовується зі стіками нового формату.
  • gloтм pro. Потужний та представницький пристрій можна використовувати до 20 сеансів поспіль****. Як і модель hyper, gloтм pro має два режими роботи – Standard та Boost. Використовується зі стіками формату nano.

Про що слід пам'ятати, вибираючи пристрій gloтм

Враховуйте, що системи для нагрівання тютюну gloтм використовуються виключно зі стіками neo**. Тобто звичайні сигарети не підійдуть для використання з пристроєм. У стіках використовується високоякісний тютюн, спеціальним чином підготовлений для нагрівання.

Також ви можете купити спеціальні додаткові аксесуари, зокрема чохли для своєї моделі gloтм, контейнери для зберігання використаних стіків або органайзер для зберігання пристрою разом із пачками neo****.

* Порівняння диму від спалюваного тютюну в стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) і аерозолю від нагрітого тютюну в пристрої gloтм. Порівнюються 9 шкідливих компонентів, рекомендованих Всесвітньою Організацією Охорони здоров'я до зменшення. Це не обов'язково означає, що даний продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

** Тютюновмісні вироби для нагрівання не є цілком безпечними та викликають звикання.

***glo hyper Нейтів Едішн

**** При повністю зарядженому акумуляторі й може відрізнятися залежно від поведінки споживача.

**** Ця продукція призначена для використання виключно з glo.