Стильні, патріотичні, яскраві, зручні – саме такими є сучасні вишиванки для дівчат. Традиційний одяг українських красунь сьогодні переживає друге відродження та б’є рекорди популярності, залишаючи позаду чимало заморських брендів. Вишиванки не тільки мають чудовий вигляд, вони є дуже практичними та комфортними. Це вдалий варіант як для урочистостей, так і для повсякденного образу.

Сьогодні в Україні можна замовити моделі на будь-який смак: https://vzhe-vzhe.com/divchatam/vishivanki/ . Паради вишиванок стали одним з улюблених громадських святкових заходів, а весілля у вишиванках вже не вважаються екзотичною примхою молодят. Випускний вечір, День народження, дитяча вечірка, хрестини – ці та інші свята все частіше розцвічуються різнобарвною веселкою вишитих сорочок. Для того, щоб омріяна обновка подарувала виключно позитивні враження, рекомендуємо ознайомитися з порадами щодо правильного вибору вишитої сорочки.

5 переваг українських вишиванок

Секрет популярності цього одягу полягає в гармонійному поєднанні краси та довговічності, практичності та універсальності:

  • Екологічність. Для виготовлення використовуються натуральні тканини – льон, вовна, батист та інші, іноді – з додаванням синтетичних волокон. Такі сорочки не викликають алергії, не линяють та не втрачають кольору. Тканина добре провітрюється, що попереджає перегрівання організму.

  • Асортимент. У каталогах сучасних майстерень присутні моделі не тільки у класичному стилі, але й у сучасній, оригінальній інтерпретації. Кожній дівчинці хочеться виглядати привабливо та яскраво, і вишиванка допоможе у цьому.

  • Якість. Тканина та шви не натирають ніжну шкіру дитини. Вільний крій сприяє максимальній свободі рухів, що особливо важливо для виконавців народних танців.

  • Символізм. Кожний візерунок – це не тільки прикраса, але й надійний і древній оберіг. Сорочки для дівчат уквітчані маком, соняшниками та ромашками – символами здоров’я, успіху та прихильності долі.

  • Доступність. Вишукані сукні з натуральних матеріалів сьогодні можна придбати за вигідною ціною. Це – приємний бонус для батьків, адже «підростаюче покоління» підростає дуже швидко, тому оновлювати гардероб доведеться дуже скоро.

Вишиванки легко прати та прасувати, вони не потребують спеціального догляду.

Що врахувати при виборі?

Вибираючи вишиванку, потрібно врахувати її призначення. Так, для сценічного образу краще вибрати простору сорочку, яка не перешкоджає активним рухам. Якщо планується придбати одяг для повсякденного вдягання до школи, краще зупинитися на більш простих моделях з лаконічними візерунками на горловині та манжетах. Для урочистих заходів або фотосесії рекомендується розкішна вишиванка, з багатим орнаментом нитками або ж бісером. Такий варіант коштує дорожче, але має неперевершений вигляд.