Внести акценти в інтер'єр допоможе натяжна стеля. Він виглядає цікавіше побіленої поверхні і відрізняється практичністю.

Різноманітність рішень

Основа натяжної стелі - плівка ПВХ. Вони економічні, водонепроникніта прості в догляді. Також можна знайти тканинні натяжні стелі - вони обійдуться дорожче, але порадують зовнішнім виглядом, високою міцністю, повітропроникністю. Щільний синтетичний матеріал відмінно поглинає звуки.

Проблем зі швами не виникне, адже стандартна ширина полотна - 5 м. З тканини легко викроїти шматок будь-якої форми, щоб виконати обробку складних в плані геометрії приміщень.

Такі стелі зручно застосовувати при оформленні кімнат в вінтажних стилях - замковому, колоніальному, а також напрямках на зразок ампір, рококо, бароко.

Для інших напрямків підійдуть стелі ПВХ. Доступні різні варіанти плівки:

  • Матова. Вона не відблискує і візуально нагадує звичайну стелю. Можна замовити таку натяжну стелю для кімнат класика, прованс, кантрі, еко-френдлі.
  • Сатинова. У неї помірний блиск, слабкі відбивні здатності. Сатинову стелю легко вписати в модерн, мінімалізм.
  • Глянцевий. Така поверхня віддзеркалює кімнату, додаючи висоти приміщення. Стеля буде доречною в дизайні техно, хай-тек, біоніка.

Дизайн стель різний. Крім однотонних варіантів яскравих і пастельних відтінків доступні варіанти з принтами. Один з найпопулярніших варіантів - "Зоряне небо". Особливо така стеля доречна в дитячій кімнаті. На натяжну стелю зоряне небо ціна може бути встановлена різна. Залежить вартість від наступних факторів:

  • бренд;
  • особливості виконання плівки;
  • розмір.

Потрібно також включити до кошторису додаткові витрати на спеціальне освітлення, молдинги.

Визначаємося з кольором натяжної стелі

Біла стеля - універсальне рішення. її можна підмінити також бежевим полотном. Такий м'який відтінок органічно впишеться в приміщення з будь-яким оформленням.

Допускається експериментувати з яскравими стелями, але робити це треба обережно, з огляду на вплив кольору не тільки на інтер'єр, але і на людину.

Жовтий тон додасть антуражу свіжості. Це колір радості і він позитивно діє на людей. Зелений відмінно заспокоює. Така стеля доречна в напрямку еко - вона посилить враження від дизайну.

Червоний колір заряджає енергією. У приміщеннях його використовують, щоб надати динамічності.

Чорна стеля виглядає стильно, однак з нею потрібно бути обережним. Полотно значно урізує висоту кімнати. При цьому воно може тиснути, якщо у оформлені мало яскравих кольорів.