Мода на „екологічність” - одна з найкорисніших тенденцій останніх років. Протягом тривалого часу спостерігається зростання популярності екологічних сумок з натуральних матеріалів, що багаторазово використовуються. Стильні еко-сумки - на службі екології, а прикрашені яскравим принтом чи вишивкою, вони будуть служити ще й чудовим аксесуаром на кожен день. Для маркування вишивкою варто звертати увагу лише на професійне обладнання - машини для вишивки Ricoma.

Комп’ютерна вишивка - це, безсумнівно, ексклюзивна та одна з найвитриваліших технік декорування еко-сумок.Крім того, отримані зображення можуть бути опуклими і глянцевими. Завдяки своїй стійкості до механічних пошкоджень комп’ютеризована вишивка є одним з найбільш довговічних методів маркування - її можна прати та прасувати, не боячись, що зображення втратить свій колір.Крім вишивки можна обрати й інші методи нанесення зображення: цифровий, термотрансферний чи повнокольоровий.

Найпоширенішими матеріалами, з яких виготовляють еко-торбинки є органічна бавовняна або лляна тканина. Такі сумки дуже легко перуться і надзвичайно зручні. Цікавими та вартими уваги є також сумки з рослинних волокон, таких як кукурудза або бамбук. Безперечною їх перевагою є довговічність та ідеальне «дихання» матеріалу, особливо у випадку з бамбуком. На матеріал можна нанести що завгодно: крім напису, це може бути і квітковий чи геометричний принт, і народні мотиви або ж фотографія.

Окрім важливої місії – збереження довкілля - еко-сумки можуть нести ще й інший, не менш корисний, функціональний характер. Шопінг, як правило, змушує нас почувати себе добре, але сумка шоппер зможе зробити його ще кращим! Нещодавно вона стала настільки модним аксесуаром, що навіть преміальні бренди включають її у свої колекції, а відомі компанії дарують їх працівникам та клієнтам на різних ділових зустрічах. Завдяки своїй практичності сумка шоппер стане ідеальним доповненням навіть до робочого стилю. Якщо у вас суворий дрес-код, не забудьте вибрати аксесуар нейтральних кольорів - чорний, білий, бежевий або сірий.

Сумка шоппер також чудово заміняє рюкзак, тому вона також буде корисна студентам, які можуть легко помістити в неї книги чи зошити.

Еко-сумка шопер з надрукованим чи вишитим логотипом, назвою, а іноді і послугами, може позитивно вплинути на імідж компанії, яка покаже себе частиною важливої ​​тенденції охорони навколишнього середовища.

До того ж це недорогий спосіб прорекламувати себе. Ця сумка ідеально підходить для будь-яких цілей: і для покупок, і для пікніків, і навіть для роботи. Екологічна багаторазова сумка - ідеальна заміна пластикових одноразових виробів.

А завдяки https://ricoma.ua/biznes-ideyi-vid-kompaniyi-rikoma-ukraina вона ще й стане не лише ексклюзивним аксесуаром на кожен день, а й джерелом додаткового заробітку

Будьте еко!