Магнітно-резонансна томографія голови дозволяє виявити багато недугів. Рецидивуючі сильні головні болі, порушення рівноваги або проблеми із зором - це лише деякі з симптомів, які можна діагностувати за допомогою МРТ. Магнітно-резонансна томографія голови дозволяє дуже швидко і точно діагностувати причини захворювань, або перевірити, яка частина мозку уражена або була пошкоджена в результаті травми. Вам потрібно пройти обстеження і зробити МРТ голови? Не втрачайте часу, зробіть мрт голови у Львові, доступна ціна у медичному центрі "МРТ-Експерт" вас приємно вразить, тож записатися на обстеження можна у зручний для вас час, прямо зараз.

Які показання до МРТ голови?

Є багато причин, за якими МРТ голови виправдана. Найбільш частими причинами являються: діагностика посттравматичної головного болю або головний біль незрозумілого характеру, розсіяний склероз, хвороба Альцгеймера, захворювання очниць, запалення головного мезга і інші симптоми.

Протипоказання:

Єдиним абсолютним протипоказанням до проведення МРТ голови є наявність в організмі металевих елементів або медичних електронних пристроїв, таких як кардіостимулятори, нейростімулятори, ортодонтичні апарати або ортопедичні гвинти.

Як працює магнітно-резонансна томографія?

Магнітно-резонансна томографія (МРТ) використовує магнітні властивості молекул води в людському тілі, або, точніше, протонів в ядрах водню. Протони, поміщені в магнітне поле, зазнають певний порядок. При впливі радіохвиль відповідної частоти вони змінюють свій стан і віддають енергію, посилаючи хвилі тієї ж частоти (резонанс). Хвилі уловлюються датчиками томографа і потім обробляються комп'ютером в зображення поперечного перерізу. Комп'ютерна обробка також дозволяє створювати тривимірні зображення досліджуваних органів.

Чому варто скористатися послугами Центру «МРТ-Експерт»?

  • Приватний медичний центр «МРТ-Експерт», проводить магнітно-резонансну томографію голови за допомогою сучасного діагностичного апарата, який є абсолютно безпечним. Після обстеження кожен пацієнт отримує опис, зроблений фахівцем, і графічну документацію.
  • Високий рівень сервісу за розумною ціною.

МРТ голови у медичному Центрі «МРТ-Експерт» у Львові – кращий спосіб обстеження з гарантією опитних фахівців. Скористайтеся вигідними перевагами і записуйтеся на обстеження онлайн прямо зараз.