Буквально кілька років тому в лексиконі маркетологів і жінок з'явилося нове поняття - «натуральна косметика», тобто що складається виключно з природних компонентів. Про ефективність подібних продуктів ведеться багато суперечок, однак косметологи все-таки віддають перевагу органічним засобам. Ті, на їхню думку, не завдадуть шкоди, а, навпаки, допоможуть організму справитися з впливом забрудненого повітря, постійним стресом і старінням.

Вигідно придбати натуральну професійну косметику ви можете, пройшовши за посиланням https://suemade.com/!

Вірно визначте стан своєї шкіри

Перше завдання, з яким вам доведеться зіткнутися при виборі натуральної косметики, - це визначення свого типу шкіри. Здавалося б, все очевидно: для сухої потрібен живильний крем, а власникам жирної краще віддати перевагу тонікам і іншим «полегшеним» продуктам. Однак не все так просто, як видається на перший погляд.

Звертайте увагу на склад

Як правило, люди рідко читають переліки, надруковані дрібним шрифтом на флаконах і коробочках із засобами. А між тим саме там знаходиться вся інформація про косметику. Ще в 90-і роки в Євросоюзі вийшов закон, який зобов'язав виробників вказувати повний склад косметики на упаковці. Заради цього навіть було розроблено міжнародне керівництво для правильної вказівки інгредієнтів - INCI. Дана номенклатура дає можливість покупцям точно розуміти, за що вони віддають гроші.

Запам'ятайте, що тільки список інгредієнтів говорить про те, що знаходиться всередині, по ньому ви зрозумієте, чи дійсно перед вами цінний, ефективний і безпечний продукт. На упаковці може стояти багато різних обіцянок, може бути хоч сто раз написано "біо" або "органік" - склад, і тільки він, дає розуміння, наскільки виробник чесний.

Слухайте сигнали організму

Більшість жінок звикли слідувати стандартним правилам догляду: крем на ніч, крем вранці, маски по вихідним. Однак така схема підходить далеко не всім, адже не можна забувати, що кожен організм індивідуальний, а значить, потрібно прислухатися не тільки до порад з глянцевих журналів, а й до сигналів, які подає вам власне тіло. Сухість або зайва жирність шкіри, набряки вранці або зморшки - ознака неправильно підібраного догляду, і його слід негайно замінити. Наприклад, відмовитися від жирного крему на ніч і віддати перевагу більш легким засобам.

Відмова від нічного крему може бути успішною лише в тому випадку, якщо ввечері для очищення використовується або молочко, або крем, що очищає, або просто масло. Загалом, щось таке, що не піниться.