Хостели - це помешкання з дуже привабливою ціною, але пропонуючи набагато нижчий рівень проживання, ніж традиційні готелі. Хостели в основному пропонують багатомісні номери - суміщені або розбиті за статтю. Тому, бронюючи ніч у хостелі на сайті www.hostel-kiev.com.ua, ви зазвичай резервуєте собі місце в номері. Деякі гуртожитки мають обмежену кількість приватних номерів. Більшість хостелів мають лише спільні ванні кімнати. Гуртожитки найчастіше розташовані в центрах міста. На жаль, з цієї причини вони рідко мають доступ до приватних паркінгів. На території хостелу також немає ресторану. У хостелах панує сімейна атмосфера, стійка реєстрації працює цілодобово, завжди є загальна кімната та часто безкоштовна кава та чай для гостей.

Хостели - чудовий варіант для молодих людей та студентів, котрі більше дбають про інтеграцію з новою компанією, ніж про комфорт відпочинку. З іншого боку, готелі рекомендуються людям, які цінують високий рівень проживання, приватності та доступу до основних зручностей.

Де зупинитися у Києві

Столиця пропонує багато варіантів бюджетної ночівлі. Звичайно, вибір залежить від побажань туриста, його фінансових можливостей та цілей подорожжі. Якщо бажано знайти безпечне, комфортне та недороге приміщення для ночівлі, то хостел на Подолі в Києві чудове рішення.

Переваги хостела:

  1. Зручне розташування з максимальною близькістю до метро та центрових площ.

  2. Комфортні умови проживання в кімнатах (зручні меблі, швидкісний інтернет, індивідуальні капці та інші зручності).

  3. Можливість довгострокової оренди кімнати зі знижкою (оплата за 5 днів, а проживання 7 днів).

Душе важливо, що в цьому хостелі є кімнати з різною кількістю спальних місць: 4, 6, 8, 10. Відповідно до обраного варіанту буде змінюватись вартість проживання на добу. Це дозволяє економити та в той же час ночувати в охайному та безпечному місці.

На базі хостелу створені зони, де гості можуть спілкуватись, відпочивати та проводити час. Філософія проживання в хостелі передбачає обмін знаннями, досвідом та просто приємними спогадами, тому відношення для мешканців привітні та гостинні.

Як забронювати місце в Хостел на Подолі в Києві 

Для того щоб бути впевненим, що місце в хостелі не займе хтось інший варто забронювати його заздалегідь за номером +38 (099) 223-5453 або на сайті https://hostel-kiev.com.ua/uk/. На сайті хостела також можна ознайомитись з відгуками попередніх відвідувачів, а також побачити світлини кімнат та зон відпочинку.