Сумки і взуття - два головних жіночих фетиша, на які ми готові витрачати останню копійку ... І в цьому немає нічого поганого, в кінці кінців повинні ж бути у жінок свої примхи? Однак навіть до примх можна підходити тверезо, роблячи їх інструментом вирішення своїх завдань.

Міфи і стереотипи про жіночі сумки

Вибір і покупка правильної моделі сумки в інтернет магазині https://sara.com.ua/ оточує величезна кількість різних міфів і стереотипів, які давно вже застаріли. Наприклад «сумка і взуття повинні бути одного кольору і стилю» - це привіт з 80-х, і вже тоді це правило було морально застарілим.

Сумка - абсолютно самостійна одиниця в будь-якому сеті, і вже давно не повинна поєднуватися з взуттям за кольором.

Статусність VS Функціональність

Ще одне старе правило, яке давно вже неактуально, це віра в те, що аксесуар обов'язково повинен бути статусним. Насправді, ви самі вирішуєте в яких ситуаціях вам потрібна сумка, що підкреслює ваш статус, а в яких має сенс віддати перевагу функціоналу. Немає сенсу вибирати дорогі корпусні моделі для щоденного використання, якщо ви збираєтеся носити в ній ноутбук, - вона швидко втратить форму. Практичний якісний тоут впорається з вашими функціональними завданнями краще.

Копія VS Оригінал

Ще одна поширена помилка, що є копії, які не відрізнити від оригіналів. На жаль, неможливо зробити 100% копією оригіналу, якби це було можливим, то коштувала б вона стільки ж, скільки оригінал. Якщо ви хоч трохи в темі, то підробку ви впізнаєте на раз. І не по помилках в копії (хоча це теж досить часто зустрічається), а по тому, як копія буде старіти в носінні. У неї буде швидко «летіти» геометрія (адже її не зміцнюють каркасом, як справжню люксову сумку), буде протиратися шкіра і темніти фурнітура (адже шкіра зовсім іншої якості), рватися прострочки (адже її не шили вручну майстри екстра класу) і т. д.

Замість покупки копій має сенс купувати кращі речі з доступних реплік. Що таке репліка? Ринок влаштований пірамідально: верхівка айсберга - легендарні і впізнавані усіма сумки, але якщо спускатися вниз по ціновій драбині, то в кожній ціновій ніші будуть бренди, які беруть за основу силует і ідею люксової сумки, і розробляють дизайн більш доступної версії. Він не повторює люксову модель в точності (інакше це було б порушенням авторських прав), але ключові риси впізнаються.

Так, знаменита Chanel 2.55 цитується самими різними брендами в абсолютно різних цінових нішах (подивіться сумки Rebecca Minkoff - коса прострочки, ланцюжок, прямокутна форма з клапаном, і ціна в 10 разів нижче). Якщо ви хочете зібрати силует з цією сумкою, то ви обов'язково знайдете репліку на свій бюджет, просто потрібно витратити трохи часу.

Отже, прийшов час провести невеликий аналіз і відповісти собі на кілька питань. Чи закриті зараз всі ваші «сумочні» потреби? Наскільки наявні моделі відповідають вашому стилю і способу життя? Чи є «прогалини»? Яких сумок вам не вистачає? Чи готові ви до апгрейду свого «сумкового» гардероба або поки не бачите в цьому необхідності? Наскільки універсальні ті моделі, які у вас вже є, чи працюють вони з гардеробом, або вам все-таки не вистачає базових аксесуарів?

Напишіть на аркуші паперу список своїх сумок, і подивіться уважно на цей список - наскільки ваш набір добре збалансований? Чи є перекоси за кольорами або типу аксесуарів? В якому стані ваші моделі, і чи не час якийсь вже відправитися на спокій, звільнивши місце для нової? Вивчайте свій гардероб, свої потреби, і йдіть на Pinterest за натхненням, а потім плануйте покупку. Нехай сумок у вашій шафі буде не багато, але кожна буде 100% вашої річчю - красивою, коханою, зручною і яка розповідає вашу особисту історію.