Неткане агроволокно забезпечує рослинам вільний потік повітря. Вони дихають по всій своїй поверхні і це запобігає гниттю рослин. Ми радимо купити агроволокно, яке має перевагу перед перфорованою фольгою. На відміну від фольги, агроволокно не потрібно знімати в сонячні дні, оскільки рослинам не загрожує опік.

На яку сторону слід покласти агроволокно?

Незалежно від того, з якої сторони ви його поширюєте, воно все одно впорається з роботою. Це стосується будь-якого типу агротекстилю. Це можна зробити двома способами: механічним або вручну. Однак в обох випадках найголовніше, щоб агроволокно не було занадто тугим або надто пухким. Його слід розкласти так, щоб воно з часом могло "піднятися" з вашими посівами.

Що робити, щоб покривне агроволокно не стікало?

Ми найчастіше рекомендуємо поліпропіленові пакети, які треба заповнити ґрунтом або камінням. Їх слід розміщувати кожні 1-2 м по краях нетканого агротекстилю. Ви також повинні знати, що більшість агротекстилю, доступного на ринку, мають посилені краї. Якщо ви покладете на нього вищезгадані мішки, то можете бути впевнені, що агроволокно жодним чином не порветься.

Скільки сезонів повинно тривати покривне агроволокно?

Агроволокно має стабілізатори проти УФ-променів. В результаті вони набагато міцніше інших плоских нетканих матеріалів, що використовуються, наприклад, у меблевій промисловості. Тонке агроволокно - 19 грам/м2 повинно прослужити два сезони в полі, тоді як більш товсте - 23 грам/м2 - повинно тривати на сезон довше.

Як зберігати агроволокно після видалення з поля?

Важливо зберігати його в затіненому місці, наприклад, на складі, у сараї або в гаражі. Найкраще обернути агротканину чимось, щоб вона не потрапляла на сонячне світло.

Як розкидати мульчу проти бур'янів на городі?

На початку вам потрібно належним чином підготувати територію. Ґрунт слід зрівняти граблями, а  будь-яке сміття видалити з нього. Потім можна переходити до розгортання нетканого агротекстилю. Ви також можете зробити в ньому надрізи (найчастіше вони зроблені у вигляді хреста) - місця, де ви висаджуєте рослини.

Агроволокно слід чимось накрити. Найкраще для цього підходять: кора, деревні відходи, а також гравій, декоративна галька, повзучі рослини або інші декоративні елементи. Захищений від сонця нетканий агротекстиль не гниє, і процес його розкладання дуже тривалий. Завдяки цьому він може служити вам кілька років.