Сьогодні на ринку можна зустріти пропозиції комбінованих дверей «гармошки», що поєднує в собі складні та розсувні конструкції. Такі вироби можуть складатися навпіл, а потім розсуватися на стіну. Як правило, складні міжкімнатні двері ціна львів регулюються по висоті прорізу.

Нестандартні рішення міжкімнатних дверей. Необхідність виготовлення нестандартних дверей з'явилося, коли житло перестало бути типовим. За останні кілька років заміські будинки, квартири, офіси та інші житлові та комерційні об'єкти, проектуються з нестандартними розмірами приміщень та розмірами дверних прорізів. Тому єдиним виходом у такій ситуації залишається виготовлення дверей на замовлення:

  • при висоті приміщень понад 3 м,
  • з нестандартними дверними прорізами,
  • при неможливості демонтажу старих дверних прорізів та реконструкції елітних дверей,
  • нестандартні двері замовляються за авторськими ескізами дизайнерів.

Сучасні оригінальні двері можна замовити з недорогих матеріалів, оформивши їх ефектним декоруванням, купити тканинні ролети львів, вітражне скло, або дзеркала. Головне при виборі нестандартних виробів слід пам'ятати, що замовляти потрібно не тільки виготовлення дверей, але і їх установку, яка вимагає особливої уваги та акуратності.

Радіусні двері. Сучасний дизайн приміщень часто передбачає зведення різних радіусів перегородок, з плавними обрисами і округленням стін. Для таких інтер'єрних  рішень сучасні виробники пропонують радіусні двері різних конструкцій:

  • опуклі,
  • увігнуті,
  • об'єднані.

Розміри та форма радіусу дверей сьогодні не мають меж і обмежуються тільки геометрією приміщень. Радіусні двері виробляються повністю глухими, повністю скляними, або комбінованими (скло, дерево-метал). Це самий дорогий, але красивий оригінальний вигляд сучасних міжкімнатних дверей, для яких також можна купити тканинні ролети день ніч ціна.