Люстра давно вже стала незамінним освітлювальним приладом для будь-якої російської квартири або приватного будинку. Ми використовуємо підвісні світильники у вітальні, спальні, передпокої і навіть дитячій кімнаті. У даній публікації ми спробуємо розібратися, які ж моделі люстр використовують дизайнери та домовласники для створення сучасного, практичного та красивого інтер'єру кухонного простору. Незважаючи на активне використання вбудованої підсвічування в сучасних дизайн-проектах кухонних приміщень, люстра для багатьох господарів самих різних по площі і конфігурації кухонь залишається невід'ємною частиною освітлювальної системи і декору приміщення. 

  Класифікація люстр 

  Люстра-підвіс - це освітлювальний прилад, який складається з одного або декількох плафонів, що кріпляться на шнурі, струні або ланцюга, такі можна знайти на сайті dizajio.com.ua. Назва люстри говорить сама за себе - світильник підвішується до стелі. Як правило, довжину струни або ланцюжка можна регулювати і вона залежить від висоти стель і очікуваного ефекту від світильника в установленому вигляді. Плафони в таких люстрах можуть бути виконані зі скла, пластмаси, тканини і навіть паперу. Безумовно, люстри-підвіси випускаються в найрізноманітніших модифікаціях, дизайнерським ідеям ніщо не перешкоджає. 

  Стельова люстра - це прилад штучного освітлення, що монтується безпосередньо до стелі. Такий вид люстри - ідеальний варіант для приміщень з низькими стелями. Плафони для стельових світильників також виготовляються з різних матеріалів, багато моделей мають декоративні елементи. Єдина незручність, яке можуть доставити стельові освітлювальні прилади для - найчастіше в подібних конструкціях немає можливості замінити лампочку, не знявши попередньо плафон. Але з сучасними енергозберігаючими лампочками, які призначені для довгого терміну експлуатації і це незручність практично не завдає клопоту. 

  Стиль виконання люстри не завжди прямо вказує на необхідність використання освітлювального приладу тільки в інтер'єрах відповідного виконання. Наприклад, класична люстра з безліччю декоративних елементів буде доречна не тільки в кухонному просторі, приклади на dizajio.com.ua, оформленому в традиційному стилі, але і в приміщенні, обладнаному в стилістиці контемпорарі, наприклад. У той час як люстра в еко-стилі зможе привнести нотку оригінальності в кухонне приміщення, оформлене в сучасній стилістиці. 

  Класична люстра - підвісний світильник, зовнішній вигляд якого у багатьох асоціюється з самими поняттям «люстра». Це один з найпопулярніших і багато в чому універсальний тип освітлювального приладу, який органічно виглядає в приміщеннях з різною функціональним навантаженням і кухонні простору не стали винятком. Люстра в традиційному стилі витончена і красива, вона здатна в будь-який інтер'єр привнести нотки святкового настрою, розкоші і витонченості. Тонкі лінії, блискучий декор, витончені форми - в таких світильниках часто лампочки стилизуются під невеликі свічки.