Раніше гумові рукавички застосовували в медицині, косметології та для прибирання приміщень, тепер їх використовують у повсякденному житті. Вони ефективно захищають від забруднень та бактерій. Після носіння рукавички важливо обережно утилізувати.

Вигідно придбати гумові рукавички, медичні інструменти для стоматології та хірургії ви можете на сайті інтернет-магазину Дуомед!

Види та характеристики гумових рукавичок

Рукавички належать до засобів індивідуального захисту. Вони виробляються з різних матеріалів і бувають різної щільності в залежності від цілей використання та сфер застосування. При виборі гумових рукавичок, зверніть увагу на такі параметри:

Тип та щільність матеріалу;

Проникність для кислот, лугів та інших хімічних розчинів;

Стійкість до розриву при натягу.

Щоб одноразові рукавички не стягували шкіру, правильно підберіть розмір.

Сучасна промисловість виготовляє рукавички з таких матеріалів, як:

вініл;

- латекс;

нітрил.

Область застосування гумових рукавичок

Головна функція рукавичок – захист шкіри рук від шкідливого впливу зовнішніх факторів. Гумові рукавички бувають одноразові та багаторазові та мають широку сферу застосування. Ці засоби індивідуального захисту поширені в таких областях, як:

Медицина. Оглядові медичні рукавички потрібні лікарям, медсестрам при оглядах пацієнтів, роботі з препаратами, проведенні ін'єкцій та інших процедур. Також без рукавичок не обійтися фармацевтам та косметологам. Рукавички є природним бар'єром, який захищає як фахівця, так і пацієнта.

Робота із хімікатами. При роботі з реактивами важливо дотримуватися техніки безпеки і використовувати щільні рукавички, стійкі до агресивних хімікатів (лугів і кислот).

Клінінг та господарські роботи. Фахівці клінінгових служб використовують рукавички при щоденному прибиранні для захисту від засобів для чищення на основі спирту, лугів і кислот. У побуті також застосовуються гумові господарські рукавички. Вони допомагають уникнути пересушування шкіри та дрібних порізів та травм.

Латексні рукавички

Один із найпопулярніших видів одноразових рукавичок. Вони широко застосовуються в різних галузях, і, в першу чергу, в медицині та косметології. Коли стоїть питання, які рукавички вибрати вінілові чи латексні, оцініть характеристики виробів та співвіднесіть зі своїми завданнями. Забезпечте собі максимальний рівень гігієни за допомогою рукавичок!