Всі знають, що великі приміщення мають температуру менш комфортну. Найчастіше це відбувається, коли опалення відключають у весняний період, коли сонце гріє недостатньо і в осінній, коли батареї ще не гріють. Взимку опалення може не впоратися із підтримкою тепла в офісі. Тут слід пошукати додаткові джерела теплової енергії. Можна використовувати масляні обігрівачі, теплові гармати або теплові вентилятори, але найкращим вибором будуть інверторні кондиціонери https://hasta.life/kondycionuvannya/kondycionery-ta-split-system. Вони дуже популярні останніми роками. Працюють тихо, мають хорошу продуктивність та економлять електроенергію.


Крім зазначених переваг, ці пристрої відрізняються від традиційних кондиціонерів більш точною підтримкою температурного режиму в приміщеннях. Коли задана температура досягається, кондиціонер, має інверторне управління, не припиняє роботу, а продовжує її з малими оборотами. Це й утримує задану температуру.


Робота інверторів ґрунтується на інверторній схемі живлення компресора. Відбувається перетворення змінного струму в постійний і знову змінний, у якого необхідні параметри для компресора. В результаті цього компресор працює, не перериваючись із плавним регулюванням своєї потужності.


Серед найбільш перевірених і заслуговують на довіру компанії, що випускає інверторні кондиціонери, знаходяться Toshiba, Daikin, Mitsubshi. Ці бренди є досить тривалий час і випускають свою продукцію на власних заводах.


Інвертори мають багато переваг:

  • економно витрачають електрику;
  • підтримують задані параметри температури з високою точністю (коливання не більше 0,5 ° С);
  • тривалий термін служби;
  • швидко виходять задані режими температури;
  • іонізують повітряний потік та очищають повітря;
  • менше шумлять;
  • основні робочі вузли менше зношуються, оскільки потужність плавно збільшується, і немає режимів on/off.Багато моделей оснащені додатковими опціями: датчиками руху, функцією нічного режиму, опцією осушення повітря, плазмовими фільтрами, можливістю очищення повітря, функцією управління смартфоном, функцією самоочищення, вугільними фільтрами, можливістю самодіагностики.


Інверторний кондиціонер ідеально підійде для великого приміщення, де завжди є люди. Він забезпечить наявність щадних умов для офісних працівників – тиша, немає потоків з холодним повітрям, температура не змінюється протягом доби.