З усіх подарунків ми швидше за все запам'ятаємо найбільш невдалі та такі, що вразили і здалися максимально доречними та красивими. І часто презент від чоловіків, які обирають нижню білизну для своєї другої половинки, потрапляє у першу категорію. Ну немає у представників сильної статі досвіду у виборі трусиків чи бюстгальтерів. Що зробити, якщо хочеться подарувати своїй обраниці красивий та сексуальний комплект або стильну нижню білизну, але асортимент у магазині вас лякає та змушує розгубитися?

4 основні критерії

Почнемо з того, що вибір нижньої білизни має відповідати чотирьом найважливішим критерієм. Це допомагає упевнитися у необхідності тої чи іншої моделі. Особливо це актуально тепер, коли у магазинах представлені десятки чи навіть сотні різних варіантів. На сайті smthshop.net ви знайдете як однотонні, так і різнокольорові моделі, як повсякденні, так і розкішні комплекти нижньої білизни для жінок.

Обираючи презент, керуйтеся чотирма основними критеріями. Це має бути комплект або виріб, який:

  • можна і зручно носити;
  • розвиває і демонструє фантазію;
  • втілює бажання жінки;
  • дійсно необхідний вашій обраниці.

Зручність та комфорт

Кожна представниця прекрасної статі оцінить подарунок, який підходить для повсякденного використання. Це може бути красивий домашній одяг, наприклад, топи та трусики-шорти, які також можуть слугувати піжамою. Або базовий комплект нижньої білизни, який буде поєднуватися з будь-яким елементом гардеробу та відрізнятися зручністю.

У такому разі надавайте перевагу безшовним однотонним моделям. Щодо вибору комплекту у якості домашнього гардеробу ви можете зупинитися на легеньких топах без кісточок у яскравих відтінках та з мереживними вставками. Вони зазвичай виготовлені із бавовни, відрізняються якістю та гіпоалергенністю.

Станьте чарівником

Можливо, ви знаєте, який комплект нижньої білизни хоче ваша друга половинка. Це можна зрозуміти по її словам і підпискам в соціальних мережах, збереженим фото тощо. Можливо, вам доведеться пограти у детектива й подивитися, на які сторінки магазинів нижньої білизни вона підписана та які світлини на них вподобала. А можливо ваша роль тут – уважний слухач, який непомітно записує у блокнот усі побажання, які озвучує жінка.

Такий підхід дозволяє купити нижню білизну, яка їй неодмінно сподобається. Тут головне не помилитися з розміром.

Сміливі рішення

Якщо ви впевнені, що ваша обраниця любить експерименти та незвичну нижню білизну у цікавому дизайні, не обов'язково обрати для неї базові нейтральні комплекти. Ви можете вибрати моделі з цікавими та сміливим принтами, написами, комплекти з вишуканими декоративними вставками або незвичайним дизайном.

Так, це буде білизна не на кожен день, а для особливих випадків. Але правильний її вибір зробить подарунок вдалим та продемонструє вашу уважність.